.pd-section { margin-bottom: 30px; padding: 20px; background: #f8f9fa; border-radius: 5px; border-left: 4px solid #3498db;}
| Εξοπλισμένο με διάσημες μάρκες εναλλάκτη χωρίς ψήκτρες: Leroy Somer, Marathon, BOBIG, Mecc Alte | Ψυγείο 50°C με ανεμιστήρα για βέλτιστη ψύξη κινητήρα κατά τη διάρκεια εκτεταμένης λειτουργίας | Προηγμένα συστήματα ελέγχου, συμπεριλαμβανομένου του ελέγχου του σετ γεννητριών, του συστήματος ATS, του τηλεχειρισμού και της παράλληλης λειτουργίας |
|---|---|---|
| Κατασκευή ατσάλινου θόλου υψηλής ποιότητας (πάχος 2MM έως 6MM) | Υλικό ηχοαπορρόφησης υψηλής πυκνότητας για αποτελεσματική ηχομόνωση και πυροπροστασία | Μπαταρία 12V/24V DC με φορτιστή και καλώδια σύνδεσης |
| Δεξαμενή καυσίμου 10-12 ωρών με ένδειξη καυσίμου για συνεχή λειτουργία | Κιβώτιο ελέγχου υψηλής κατηγορίας προστασίας (IP55) με στεγανοποίηση, προστασία από διαρροή ρεύματος και διακόπτη | Σχεδιασμός εισόδου και εξόδου αέρα τύπου στροφής μειώνει τον θόρυβο και βελτιώνει την απόδοση του κινητήρα |
| Πρακτικός σχεδιασμός με οπές στο κάτω μέρος για περονοφόρα, έξοδο νερού και έξοδο λαδιού για εύκολη συντήρηση | Διπλές ανοιχτές πόρτες και στις δύο πλευρές για ολοκληρωμένη πρόσβαση στον κινητήρα και τον εναλλάκτη | |
| Διατίθεται σε σιωπηλές, εξαιρετικά σιωπηλές, ηχομονωτικές, τύπου ρυμουλκούμενου και διαμορφώσεις τύπου εμπορευματοκιβωτίου | Συμμόρφωση με τα κύρια πρότυπα: GB/T2820, ISO8528, IEC34, CE, EPA Tier4 | |
| Τεχνικές προδιαγραφές | Γενικές πληροφορίες | |
| Prime Power | Standby Power | |
| Ονομαστική ισχύς (kVA) | 1125 | |
| 1238 | Ονομαστική ισχύς (kW) | |
| Ηλεκτρικός τύπος | 990 | |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
6WTAA35-G310Ταχύτητα κινητήρα (RPM)
1500Φάση
| PF | 0.8 | Σύστημα ελέγχου |
|---|---|---|
| Ψηφιακό | Ονομαστική τάση (V) | 400/230 (Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Χρόνος λειτουργίας χωρητικότητας δεξαμενής καυσίμου | ≥ 8h @ 75% φόρτιση | Ορισμοί ισχύος |
| PRP (Prime Power): | Η κύρια ισχύς είναι διαθέσιμη για απεριόριστο αριθμό ετήσιων ωρών σε εφαρμογή μεταβλητού φορτίου, σύμφωνα με το GB/T2820-97. Μια ικανότητα υπερφόρτωσης 10% είναι διαθέσιμη για περίοδο 1 ώρας εντός 12 ωρών λειτουργίας. | ESP (Emergency Standby Power): |
| Η ονομαστική ισχύς αναμονής είναι εφαρμόσιμη για την παροχή εφεδρικής ισχύος για τη διάρκεια μιας διακοπής ρεύματος. Δεν είναι διαθέσιμη ικανότητα υπερφόρτωσης, παράλληλης λειτουργίας ή διαπραγματευμένης διακοπής λειτουργίας σε αυτήν την ονομαστική τιμή. | Μοντέλο | Μοντέλο |
| Μήκος (L) mm | 4360 |
| 5600 | Πλάτος (W) mm |
| 1600 | 2200 |
| Ύψος (H) mm | 3375 |
| 2550 | Χωρητικότητα δεξαμενής (L) |
| 2070 | 2070 |
| Σημείωση: Οι προδιαγραφές και οι εικόνες υπόκεινται σε αναθεώρηση χωρίς προειδοποίηση. | Προδιαγραφές κινητήρα |
| Μοντέλο & Κατασκευαστής κινητήρα | 6WTAA35-G310 (SDEC) |
| Τύπος κινητήρα | Εν σειρά, 4 διαδρομών, υδρόψυκτος; 4 βαλβίδες, υπερτροφοδοτούμενος με ψύκτη |
| Τύπος καύσης | Άμεση έγχυση |
| Τύπος κυλίνδρου | Υγρός χιτώνας κυλίνδρου |
| Αριθμός κυλίνδρων | 6 |
| Διάμετρος × Διαδρομή | 186 × 215mm |
| Μετατόπιση | 35.1 λίτρα |
| Λόγος συμπίεσης | 15 : 1 |
| Σειρά ανάφλεξης | 1-5-3-6-2-4 |
| Γωνία προπορείας έγχυσης καυσίμου | Ηλεκτρονικός έλεγχος |
| Ξηρό βάρος | 4000 kg |
| Διάσταση | 2429×1422×2019mm |
| CCW από το σφόνδυλο | Κέλυφος σφονδύλου |
| SAE 0# | Σφόνδυλος |
| SAE 18# (αριθμός δοντιών: 164) | Αντλία έγχυσης |
| Αντλία Hengyang W28C | Κυβερνήτης |
| Ηλεκτρικός τύπος | Αντλία τροφοδοσίας |
| Μηχανικός τύπος | Μπεκ έγχυσης |
| Τύπος πολλαπλών οπών | Προδιαγραφές εναλλάκτη |
| Μάρκα εναλλάκτη | BOBIG |
| Κατασκευαστής εναλλάκτη | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Μοντέλο εναλλάκτη | BW-404F |
| Ονομαστική ισχύς εναλλάκτη | 900kw/1125kva |
| Ονομαστική τάση (V) | 230v/400v |
| Ονομαστική συχνότητα | 50hz |
| Τύπος σύνδεσης | 3 φάσεων και 4 W |
| Αριθμός ρουλεμάν | 1 |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |