Η γεννήτρια ντίζελ BOBIG SDEC των 160kW 200KVA (Μοντέλο: SC8D280D2) έχει σχεδιαστεί για να παρέχει αξιόπιστη ενέργεια για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών.προσφέρει υψηλής ποιότητας απόδοση και μακροχρόνια αντοχή.
Κατηγορία ισχύος:160kW (200KVA) - καλύπτει τις ανάγκες ισχύος για διάφορες βιομηχανικές, εμπορικές και οικιακές εφαρμογές με σταθερή και αποτελεσματική ισχύς.
Συχνότητα:50Hz, κατάλληλη για τους περισσότερους ηλεκτρικούς εξοπλισμούς.
Σχήμα κινητήρα:SC8D280D2 κινητήρας SDEC με προηγμένη τεχνολογία, υψηλή ροπή, αποδοτικότητα καυσίμου και χαμηλές εκπομπές.
Ταχύτητα κινητήρα:1500 RPM για ομαλή, σταθερή παροχή ενέργειας με ελάχιστη φθορά.
| Γενικές πληροφορίες | Πρωταρχική δύναμη | Δύναμη αναμονής |
|---|---|---|
| Δυναμική ονομαστικής ισχύος (kVA) | 200 | 220 |
| Κατηγορία ισχύος (kW) | 160 | 176 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο κινητήρα | SC8D280D2 | |
| Ταχύτητα κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| Επενδύσεις | 0.8 | |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική τάση (V) | 400/230 (προσαρμόζεται) | |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου Χρόνος λειτουργίας | ≥ 8h @ 75% φορτίου | |
PRP: Πρωτογενής ισχύς διαθέσιμη για απεριόριστες ετήσιες ώρες σε εφαρμογές μεταβλητού φορτίου σύμφωνα με την GB/T2820-97; ικανότητα υπερφόρτωσης 10% διαθέσιμη για 1 ώρα εντός λειτουργίας 12 ωρών.
ESP: Διορισμός ισχύος αναμονής που ισχύει για την παροχή ενέργειας έκτακτης ανάγκης κατά τη διάρκεια διακοπών παροχής ενέργειας.
| Προδιαγραφές κινητήρα | |
|---|---|
| Σχήμα και κατασκευαστής κινητήρα | SC8D280D2 (SDEC) |
| Τύπος κινητήρα | Ενδογραμμική, 4 ροές, ψυγμένη με νερό, 2 βαλβίδες, με μεταψύκτη |
| Τύπος καύσης | Άμεση ένεση |
| Τύπος κυλίνδρου | Νερό στρώμα κυλίνδρου |
| Αριθμός φιάλων | 6 |
| Δορυφορία × Σκλήρυνση | 114 × 135 mm |
| Μετατόπιση | 8.27 άναψε. |
| Αναλογία συμπίεσης | 18: 1 |
| Διαταγή πυρός. | 1-5-3-6-2-4 |
| Γωνία προόδου της έγχυσης καυσίμου | 6°BTDC |
| Ξηρό βάρος | 740 κιλά |
| Διάσταση | 1472 × 762 × 1240 χιλιοστά |
| Στροφή | CCW από το πτηνότροχο |
| Σώμα τροχού | SAE2# |
| Φλάι Ρουλέ | SAE 11.5# (125 δόντια) |
| Αντλία ένεσης | Τύπος "P" σε σειρά Longkou |
| Κυβερνήτης | Ηλεκτρικός τύπος |
| Αντλία τροφοδοσίας | Μηχανικός τύπος |
| Σφουγγάρι ένεσης | Τύπος πολλαπλών οπών |
| Προδιαγραφές εναλλάκτη | |
|---|---|
| Ετικέτα εναλλάκτη | Μπόμπιγκ |
| Κατασκευαστής εναλλακτικού | Η FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Πρότυπο εναλλάκτη | BW-274H |
| Δυνατότητα ονομαστικής ισχύος του εναλλάκτη | 160 kW/200 kVA |
| Ονομαστική τάση (V) | 230V/400V |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50Hz |
| Τύπος σύνδεσης | 3 φάσεις και 4 W |
| Αριθμός ρουλεμάν | 1 |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤ 1000m |
| Τύπος διεγερτικού | Χωρίς βούρτσα, αυτοεξάγερση, AVR αυτόματη ρύθμιση τάσης, 100% χαλκό |
| Τάξη μόνωσης | Τάξη H |
| Παράγοντας επιρροής του τηλεφώνου (TIF) | ≤ 50 |
| ΤΑΠ | ≤ 2% |
| Ρυθμισμός τάσης, σταθερή κατάσταση | ≤ ± 1% |
| Τροποποιημένη τάση | ≤-15%~+20% |
| Μέγεθος και βάρος | Άνοιγμα τύπου (BSD220) | Τύπος αθόρυβος (BSD220S) |
|---|---|---|
| Μέγεθος (L) mm | 2370 | 3200 |
| Διάμετρος (W) mm | 950 | 1200 |
| Υψόμετρο (H) mm | 1760 | 1660 |
| Δυνατότητα δεξαμενής (L) | 368 | 368 |
Συσκευή από πλακέτο. Παράδοση εντός 10-15 εργάσιμων ημερών μετά την παραλαβή της κατάθεσης του πελάτη.
Τα προϊόντα της BOBIG παρέχονται με εγγύηση ενός έτους ή 1000 ωρών (όποιο από τα δύο προκύπτει νωρίτερα) από την ημερομηνία εξαγωγής.παρέχουμε δωρεάν αντικατάσταση εύκολα καταστρεπτικών ανταλλακτικών που προκαλούνται από προβλήματα παραγωγής ή ποιότητας υλικώνΕπαγγελματική ομάδα εξυπηρέτησης μετά την πώληση διαθέσιμη 24/7 για τεχνική υποστήριξη, συντήρηση και επισκευές.
ΜΟQ: 1 σύνολο. Πληρωμή: 30% T/T κατάθεση, 70% ισορροπία πριν από την παράδοση, ή 100% L/C, εμπορική διασφάλιση, PayPal, Western Union. Παράδοση: 10-15 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης.
Λιμάνι Fuzhou, επαρχία Fujian ή όπως ζητείται από τον πελάτη.
Ναι, παρέχουμε τακτικά φίλτρα κινητήρα (αέρας, νερό, καύσιμο, λάδι) για την αυτοσυντήρηση των πελατών.
Ναι, τα εξαρτήματα είναι διαθέσιμα ανά πάσα στιγμή (όχι περιορισμένα στην περίοδο εγγύησης), συνήθως αποστέλλονται εντός 3-5 ημερών.
Ναι, όλες οι προδιαγραφές μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη.
Χαιρετίζουμε τους διανομέες σε όλο τον κόσμο.