Υψηλής ποιότητας γεννήτρια ντίζελ SDEC με ψύξη νερού, διαθέσιμη τόσο σε ανοικτή όσο και σε αθόρυβη διαμόρφωση για να ανταποκρίνεται σε διάφορες λειτουργικές απαιτήσεις.
| Γενικές πληροφορίες | Πρωταρχική δύναμη | Δύναμη αναμονής |
|---|---|---|
| Δυναμική ονομαστικής ισχύος (kVA) | 1250 | 1375 |
| Κατηγορία ισχύος (kW) | 1000 | 1100 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο κινητήρα | 6WTAA35-G311 | |
| Ταχύτητα κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| Επενδύσεις | 0.8 | |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική τάση (V) | 400/230 (σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) | |
| Διάρκεια λειτουργίας χωρητικότητας δεξαμενής καυσίμου | ≥ 8h @ 75% φορτίου | |
| Σχήμα | BSD1375 (ανοιχτός τύπος) | BSD1375S (τύπος αθόρυβος) |
|---|---|---|
| Μέγεθος (L) mm | 4360 | 5600 |
| Διάμετρος (W) mm | 1600 | 2200 |
| Υψόμετρο (H) mm | 3375 | 2550 |
| Δυνατότητα δεξαμενής (L) | 2300 | 2300 |
| Σχήμα κινητήρα & κατασκευαστής | 6WTAA35-G311 ((SDEC) |
| Μοντέλο κινητήρα | 6WTAA35-G311 |
| Τύπος κινητήρα | Ενδογραμμική, 4 ροές, ψύξη με νερό, 4 βαλβίδες, με μεταψύκτη |
| Τύπος καύσης | Άμεση ένεση |
| Τύπος κυλίνδρου | βρεγμένη επένδυση κυλίνδρου |
| Αριθμός φιάλων | 6 |
| Διάτρηση × στροφή | 186 × 215 mm |
| Μετατόπιση | 35.1 φωτεινό. |
| Αναλογία συμπίεσης | 15: 1 |
| Διαταγή πυρός. | 1-5-3-6-2-4 |
| γωνία προώθησης της έγχυσης καυσίμου | ηλεκτρονικό έλεγχο |
| Ξηρό βάρος | 4000 κιλά |
| Διάσταση | 2429×1422×2019 χιλιοστά |
| Στροφή | CCW από το πτηνότροχο |
| Κεφάλαια τροχών πτήσης | SAE 0# |
| Στρογγυλοτροχίο | SAE 18# ((αριθμός δοντιών: 164) |
| Αντλία ένεσης | Αντλία Hengyang W28C |
| Κυβερνήτης | Ηλεκτρικός τύπος |
| Αντλία τροφοδοσίας | Μηχανικός τύπος |
| Σφουγγάρι ένεσης | Τύπος πολλαπλών οπών |
| Μεταλλικός μηχανισμός | Η μπαταρία εκκίνησης (με μολύβινο οξύ), συμπεριλαμβανομένου του ράφου και των καλωδίων |
| Αντιδοντική θήκη | Ελαστικοί σωλήνες σύνδεσης καυσίμου |
| Αντικατάστατο φίλτρο καυσίμου, φίλτρο πετρελαίου και φίλτρο αέρα | Αμβλυντής εξάτμισης και φουσκάλες |
| Ψυκτικό ψυγείο και ανεμιστήρας | Εγχειρίδια λειτουργίας και έγγραφα διαγράμματος κυκλώματος |
| Ετικέτα εναλλάκτη | Μπόμπιγκ |
| Κατασκευαστής εναλλακτικού | Η FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Πρότυπο εναλλάκτη | BW-404G |
| Δυνατότητα ονομαστικής ισχύος του εναλλάκτη | 1000 kW/1250kva |
| Ονομαστική τάση (V) | 230v/400v |
| Διορισμένη συχνότητα | 50hz |
| Τύπος σύνδεσης | 3 φάσεις και 4 W |
| Αριθμός ρουλεμάν | 1 |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤ 1000m |
| Τύπος διεγερτικού | Χωρίς βούρτσα, αυτοεξάγερση, AVR αυτόματη ρύθμιση τάσης, 100% χαλκό |
| Τάξη μόνωσης | Τάξη H |
| Παράγοντας επιρροής του τηλεφώνου (TIF) | ≤ 50 |
| ΤΑΠ | ≤ 2% |
| Ρυθμισμός τάσης, σταθερή κατάσταση | ≤ ± 1% |
| Τροποποιημένη τάση | ≤ -15%+20% |