Η πετρελαιογεννήτρια BOBIG SDEC 200kW 250KVA (Μοντέλο: SC9D340D2) έχει σχεδιαστεί για να παρέχει αξιόπιστη ισχύ για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών. Με την υποστήριξη της μάρκας SDEC, προσφέρει υψηλής ποιότητας απόδοση και μακροχρόνια ανθεκτικότητα.
| Γενικές Πληροφορίες | Πρωτεύουσα Ισχύς | Εφεδρική Ισχύς |
|---|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (kVA) | 250 | 275 |
| Ονομαστική Ισχύς (kW) | 200 | 220 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο Μηχανής | SC9D340D2 | |
| Στροφές Μηχανής (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| Συντελεστής Ισχύος | 0.8 | |
| Σύστημα Ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική Τάση (V) | 400/230 (Προσαρμόσιμο) | |
| Χωρητικότητα Δεξαμενής Καυσίμου Χρόνος Λειτουργίας | ≥ 8h @ 75% φορτίο | |
PRP: Η πρωτεύουσα ισχύς είναι διαθέσιμη για απεριόριστες ετήσιες ώρες σε εφαρμογές μεταβλητού φορτίου σύμφωνα με το GB/T2820-97. Διατίθεται δυνατότητα υπερφόρτωσης 10% για 1 ώρα εντός 12 ωρών λειτουργίας.
ESP: Η ονομαστική εφεδρική ισχύς ισχύει για παροχή έκτακτης ανάγκης κατά τη διάρκεια διακοπών της δικτυακής παροχής. Δεν υπάρχει δυνατότητα υπερφόρτωσης, παράλληλης λειτουργίας με το δίκτυο ή λειτουργίας σε προγραμματισμένη διακοπή.
| Μοντέλο & Κατασκευαστής Μηχανής | SC9D340D2 (SDEC) |
| Τύπος Μηχανής | Σε σειρά, 4χρονος, υδρόψυκτος; 4 βαλβίδες, υπερτροφοδοτούμενος με intercooler |
| Τύπος Καύσης | Άμεσος ψεκασμός |
| Τύπος Κυλίνδρου | Υγρή επένδυση κυλίνδρου |
| Αριθμός Κυλίνδρων | 6 |
| Διάμετρος × Διαδρομή | 114 × 144 mm |
| Κυβισμός | 8.82 lit. |
| Λόγος Συμπίεσης | 16.5 : 1 |
| Σειρά Ανάφλεξης | 1-5-3-6-2-4 |
| Γωνία Προώθησης Ψεκασμού Καυσίμου | 8.5°BTDC |
| Ξηρό Βάρος | 900 kg |
| Διαστάσεις | 1518×778×1321mm |
| Μάρκα Εναλλάκτη | BOBIG |
| Κατασκευαστής Εναλλάκτη | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Μοντέλο Εναλλάκτη | BW-274K |
| Ονομαστική Ισχύς Εναλλάκτη | 200kw/250kva |
| Ονομαστική Τάση (V) | 230v/400v |
| Ονομαστική Συχνότητα | 50hz |
| Τύπος Σύνδεσης | 3 Φάσεις και 4 Καλώδια |
| Αριθμός Ρουλεμάν | 1 |
| Βαθμός Προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤1000m |
| Τύπος Διέγερσης | Χωρίς ψήκτρες, Αυτο-διεγειρόμενος, Αυτόματη ρύθμιση τάσης AVR, 100% Χαλκός |
| Κλάση Μόνωσης | Κλάση Η |
| Μοντέλο | BSD275 (Ανοιχτός Τύπος) | BSD275S (Αθόρυβος Τύπος) |
|---|---|---|
| Μήκος (L) mm | 2600 | 3550 |
| Πλάτος (W) mm | 1000 | 1330 |
| Ύψος (H) mm | 1850 | 1750 |
| Χωρητικότητα Δεξαμενής (L) | 460 | 460 |
Τα προϊόντα BOBIG έχουν εγγύηση για ένα έτος ή 1000 ώρες (όποιο συμβεί πρώτο) από την ημερομηνία εξαγωγής από το εργοστάσιο. Κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, παρέχουμε δωρεάν ανταλλακτικά εύκολης φθοράς που οφείλονται σε προβλήματα ποιότητας παραγωγής ή πρώτων υλών. Η επαγγελματική μας ομάδα εξυπηρέτησης μετά την πώληση είναι διαθέσιμη 24/7 για τεχνική υποστήριξη, συντήρηση και επισκευές.
Το MOQ είναι 1 σετ. Πληρωμή: 30% προκαταβολή T/T, 70% υπόλοιπο πριν την παράδοση, ή 100% L/C, εμπορική διασφάλιση, PayPal, Western Union. Παράδοση: 10-15 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής.
Λιμάνι Fuzhou, επαρχία Fujian ή κατόπιν αιτήματος του πελάτη.
Παρέχουμε τακτικά φίλτρο αέρα, φίλτρο νερού, φίλτρο καυσίμου, φίλτρο λαδιού του κινητήρα για αυτο-συντήρηση.
Ναι, μπορούμε να προσφέρουμε ανταλλακτικά οποιαδήποτε στιγμή, όχι μόνο κατά την περίοδο εγγύησης. Τα ανταλλακτικά συνήθως αποστέλλονται εντός 3-5 ημερών.
Ναι, όλες οι προδιαγραφές μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις ανάγκες σας.