| Γενικές Πληροφορίες | Prime Power | Ισχύς αναμονής |
|---|---|---|
| Ονομαστική ισχύς (kVA) | 350 | 385 |
| Αξιολόγηση ισχύος (kW) | 280 | 308 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο κινητήρα | 6ETAA11.8-G21 | |
| Ταχύτητα κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| PF | 0,8 | |
| Σύστημα Ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική τάση (V) | 400/230 (Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) | |
| Χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμου Χρόνος λειτουργίας | ≥ 8h @ 75% φορτίο | |
| Μοντέλο | BSD385 (ανοιχτός τύπος) | BSD385S (Αθόρυβος τύπος) |
|---|---|---|
| Μήκος (L) mm | 3100 | 4200 |
| Πλάτος (W) mm | 1050 | 1400 |
| Ύψος (H) mm | 2100 | 2120 |
| Χωρητικότητα δεξαμενής (L) | 644 | 644 |
| Μοντέλο & Κατασκευαστής Κινητήρα | 6ETAA11.8-G21 (SDEC) |
| Μοντέλο κινητήρα | 6ETAA11.8-G21 |
| Τύπος κινητήρα | Ενσωματωμένο, 4 χρονο, υδρόψυκτο. 4 βαλβίδες, Turbo φορτισμένη με aftercooler |
| Τύπος καύσης | Άμεση ένεση |
| Τύπος κυλίνδρου | Υγρή επένδυση κυλίνδρου |
| Αριθμός κυλίνδρων | 6 |
| Διάτρηση × Εγκεφαλικό | 128 × 153 mm |
| Εκτόπισμα | 11,8 λιτ. |
| Αναλογία Συμπίεσης | 17: 1 |
| Διαταγή πυροδότησης | 1-5-3-6-2-4 |
| Προοδευτική γωνία έγχυσης καυσίμου | 14,5°BTDC |
| Ξηρό Βάρος | 1164 κιλά |
| Διάσταση | 1787×918×1304 χιλιοστά |
| Περιστροφή | CCW προβολή από σφόνδυλο |
| Fly Wheel Housing | SAE 1# |
| Fly Wheel | SAE 14# (αριθμός δοντιών: 133) |
| Αντλία έγχυσης | Longkou σε σειρά τύπου "P". |
| Κυβερνήτης | Ηλεκτρικός τύπος |
| Αντλία Τροφοδοσίας | Μηχανικός τύπος |
| Ακροφύσιο έγχυσης | Τύπος πολλαπλών οπών |
| Μάρκα εναλλάκτη | ΜΠΟΜΠΙΓΚ |
| Κατασκευαστής εναλλάκτη | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Μοντέλο εναλλάκτη | BW-314ES |
| Ονομαστική ισχύς εναλλάκτη | 280kw/350kva |
| Ονομαστική τάση (V) | 230v/400v |
| Ονομαστική συχνότητα | 50 Hz |
| Τύπος σύνδεσης | 3 φάση και 4 W |
| Αριθμός ρουλεμάν | 1 |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤1000μ |
| Τύπος διεγέρτη | Χωρίς ψήκτρες, αυτοδιέγερση, αυτόματη ρύθμιση τάσης AVR, 100% χαλκός |
| Κατηγορία μόνωσης | Η τάξη |
| Συντελεστής επιρροής τηλεφώνου (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Ρύθμιση τάσης, σταθερή κατάσταση | ≤±1% |
| Τάση μεταβατικής κατάστασης | ≤-15%~+20% |