Υψηλής ποιότητας γεννήτρια ντίζελ τύπου SDEC ανοικτού/σιωπηλού τύπου που παρέχει αξιόπιστη παροχή ηλεκτρικής ενέργειας 250KW/313KVA με σύστημα ψύξης με νερό.Διαθέσιμα τόσο σε ανοιχτή όσο και σε αθόρυβη διαμόρφωση για την κάλυψη διαφόρων λειτουργικών απαιτήσεων.
| Γενικές πληροφορίες | Πρωταρχική δύναμη | Δύναμη αναμονής |
|---|---|---|
| Δυναμική ονομαστικής ισχύος (kVA) | 313 | 344 |
| Κατηγορία ισχύος (kW) | 250 | 275 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο κινητήρα | ΣΚ13G420D2 | |
| Ταχύτητα κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| Επενδύσεις | 0.8 | |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική τάση (V) | 400/230 (σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) | |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου Χρόνος λειτουργίας | ≥ 8h @ 75% φορτίου | |
ΠΡΠ:Η ισχύς πρεμιέρας είναι διαθέσιμη για απεριόριστο αριθμό ωρών ετησίως σε εφαρμογές μεταβλητού φορτίου, σύμφωνα με την GB/T2820-97.Η ικανότητα υπερφόρτωσης 10% είναι διαθέσιμη για περίοδο 1 ώρας εντός 12 ωρών λειτουργίας..
ΕΣΠ:Η ονομαστική ισχύς αναμονής ισχύει για την παροχή ηλεκτρικής ενέργειας έκτακτης ανάγκης κατά τη διάρκεια διακοπής παροχής ηλεκτρικής ενέργειας.η ικανότητα παράλληλης ή διαπραγματευόμενης λειτουργίας διακοπής λειτουργίας είναι διαθέσιμη σε αυτή την ικανότητα.
| Σχήμα | BSD344 (ανοιχτός τύπος) | BSD344S (Αθόρυβος τύπος) |
|---|---|---|
| Μέγεθος (L) mm | 3100 | 3950 |
| Διάμετρος (W) mm | 1050 | 1330 |
| Υψόμετρο (H) mm | 2100 | 2000 |
| Δυνατότητα δεξαμενής (L) | 575 | 575 |
| Σχήμα και κατασκευαστής κινητήρα | SC13G420D2 (SDEC) |
| Τύπος κινητήρα | Ενδογραμμική, 4 ροές, ψύξη με νερό, 4 βαλβίδες, με μεταψύκτη |
| Τύπος καύσης | Άμεση ένεση |
| Τύπος κυλίνδρου | Νερό στρώμα κυλίνδρου |
| Αριθμός φιάλων | 6 |
| Δορυφορία × Σκλήρυνση | 128 × 153 mm |
| Μετατόπιση | 110,8 λίτρα. |
| Αναλογία συμπίεσης | 17: 1 |
| Διαταγή πυρός. | 1-5-3-6-2-4 |
| Γωνία προώθησης της έγχυσης καυσίμου | 14.5°BTDC |
| Ξηρό βάρος | 1290 χλμ. |
| Διάσταση | 1787 × 918 × 1304 χιλιοστά |
| Στροφή | CCW από το πτηνότροχο |
| Σώμα τροχού | SAE 1# |
| Φλάι Ρουλέ | SAE 14# (αριθμός δοντιών: 133) |
| Αντλία ένεσης | Τύπος "P" σε σειρά Longkou |
| Κυβερνήτης | Ηλεκτρικός τύπος |
| Αντλία τροφοδοσίας | Μηχανικός τύπος |
| Σφουγγάρι ένεσης | Τύπος πολλαπλών οπών |
| Ετικέτα εναλλάκτη | Μπόμπιγκ |
| Κατασκευαστής εναλλακτικού | Η FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Πρότυπο εναλλάκτη | BW-314DS |
| Δυνατότητα ονομαστικής ισχύος του εναλλάκτη | 250 kW/313kva |
| Ονομαστική τάση (V) | 230v/400v |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50hz |
| Τύπος σύνδεσης | 3 φάσεις και 4 W |
| Αριθμός ρουλεμάν | 1 |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤ 1000m |
| Τύπος διεγερτικού | Χωρίς βούρτσα, αυτοεξάγερση, AVR αυτόματη ρύθμιση τάσης, 100% χαλκό |
| Τάξη μόνωσης | Τάξη H |
| Παράγοντας επιρροής του τηλεφώνου (TIF) | ≤ 50 |
| ΤΑΠ | ≤ 2% |
| Ρυθμισμός τάσης, σταθερή κατάσταση | ≤ ± 1% |
| Τροποποιημένη τάση | ≤ -15%+20% |