Η δική μαςSDEC 6KTAA25-G38Η γεννήτρια ντίζελ είναι ένα υψηλής απόδοσης, βαρύ φορτίο γεννήτρια ντίζελ που έχει σχεδιαστεί για αξιόπιστη ισχύ και σε αναμονή.560 kWΗ μονάδα περιβάλλεται από ένα ανθεκτικό ηχομονωμένο κάλυμμα, καθιστώντας την ιδανική λύση για εφαρμογές που απαιτούν χαμηλή λειτουργία θορύβου χωρίς να συμβιβάζεται με την ισχύ και την αντοχή.Είναι η τέλεια πηγή ενέργειας για την κατασκευή., βιομηχανική, εμπορική και επείγουσα χρήση.
| Παράμετρος | Πρωταρχική δύναμη | Δύναμη αναμονής |
|---|---|---|
| Δυναμική ονομαστικής ισχύος (kVA) | 700 | 770 |
| Κατηγορία ισχύος (kW) | 560 | 616 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο κινητήρα | 6KTAA25-G38 | |
| Ταχύτητα κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| Παράγοντας ισχύος (PF) | 0.8 | |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική τάση (V) | 400/230 | |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου Χρόνος λειτουργίας | ≥ 8h @ 75% φορτίου | |
Η PRP Prime ισχύς είναι διαθέσιμη για απεριόριστο αριθμό ωρών ετησίως σε εφαρμογή μεταβλητού φορτίου, σύμφωνα με την GB/T2820-97.Η ικανότητα υπερφόρτωσης 10% είναι διαθέσιμη για περίοδο 1 ώρας εντός 12 ωρών λειτουργίας..
Η ονομαστική ισχύς αναμονής ισχύει για την παροχή ενέργειας έκτακτης ανάγκης κατά τη διάρκεια διακοπής παροχής ηλεκτρικής ενέργειας.η ικανότητα παράλληλης ή διαπραγματευόμενης λειτουργίας διακοπής λειτουργίας είναι διαθέσιμη σε αυτή την ικανότητα.
| Σχήμα | BSD770 (Ανοιχτός τύπος) | BSD770S (Αθόρυβος τύπος) |
|---|---|---|
| Μέγεθος (L) mm | 3900 | 5400 |
| Διάμετρος (W) mm | 1610 | 2000 |
| Υψόμετρο (H) mm | 2500 | 2500 |
| Δυνατότητα δεξαμενής (L) | 1288 | 1288 |
| Σχήμα και κατασκευαστής κινητήρα | 6KTAA25-G38 (SDEC) |
| Τύπος κινητήρα | Ενδογραμμική, 4 ροές, ψύξη με νερό, 4 βαλβίδες, με μεταψύκτη |
| Τύπος καύσης | Άμεση ένεση |
| Τύπος κυλίνδρου | Νερό στρώμα κυλίνδρου |
| Αριθμός φιάλων | 6 |
| Δορυφορία × Σκλήρυνση | 170 × 185 mm |
| Μετατόπιση | 25.2 άναψε. |
| Αναλογία συμπίεσης | 16: 1 |
| Διαταγή πυρός. | 1-5-3-6-2-4 |
| Γωνία προώθησης της έγχυσης καυσίμου | Ηλεκτρονικός έλεγχος |
| Ξηρό βάρος | 2760 kg |
| Διάσταση | 2348 × 1181 × 1659 χιλιοστά |
| Στροφή | CCW από το πτηνότροχο |
| Σώμα τροχού | SAE 0# |
| Φλάι Ρουλέ | SAE 18# (αριθμός δοντιών: 143) |
| Αντλία ένεσης | Ηλεκτρονική αντλία μονάδας (EUP) |
| Κυβερνήτης | Ηλεκτρικός τύπος |
| Αντλία τροφοδοσίας | Ηλεκτρικός τύπος |
| Σφουγγάρι ένεσης | Τύπος πολλαπλών οπών |
| Ετικέτα εναλλάκτη | Μπόμπιγκ |
| Κατασκευαστής εναλλακτικού | Η FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Πρότυπο εναλλάκτη | BW-354FS |
| Δυνατότητα ονομαστικής ισχύος του εναλλάκτη | 560 kW/700 kVA |
| Ονομαστική τάση (V) | 230V/400V |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50Hz |
| Τύπος σύνδεσης | 3 φάσεις και 4 καλώδια |
| Αριθμός ρουλεμάντων | 1 |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤ 1000m |
| Τύπος διεγερτικού | Χωρίς βούρτσα, αυτοεξάγερση, AVR αυτόματη ρύθμιση τάσης, 100% χαλκό |
| Τάξη μόνωσης | Τάξη H |
| Παράγοντας επιρροής του τηλεφώνου (TIF) | ≤ 50 |
| ΤΑΠ | ≤ 2% |
| Ρυθμισμός τάσης, σταθερή κατάσταση | ≤ ± 1% |
| Τροποποιημένη τάση | ≤-15%~+20% |
Συστήματα ελέγχου αυτοκίνητης εκκίνησης και αυτοκίνητης αστοχίας δικτύου (ανιχνευτής συχνότητας εναλλακτικού και ανίχνευσης ταχύτητας CAN)