| Γενικές πληροφορίες | Πρωτογενής ισχύς | Δύναμη αναμονής |
|---|---|---|
| Δυναμική ονομαστικής ισχύος (kVA) | 200 | 220 |
| Κατηγορία ισχύος (kW) | 160 | 176 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο κινητήρα | 6DTAA8.9-G21 | |
| Ταχύτητα κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| Επενδύσεις | 0.8 | |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική τάση (V) | 400/230 (σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) | |
| Διάρκεια λειτουργίας χωρητικότητας δεξαμενής καυσίμου | ≥ 8h @ 75% φορτίου | |
ΠΡΠ:Η ισχύς πρεμιέρας είναι διαθέσιμη για απεριόριστο αριθμό ωρών ετησίως σε εφαρμογές μεταβλητού φορτίου, σύμφωνα με την GB/T2820-97.Η ικανότητα υπερφόρτωσης 10% είναι διαθέσιμη για περίοδο 1 ώρας εντός 12 ωρών λειτουργίας.
ΕΣΠ:Η ονομαστική ισχύς αναμονής ισχύει για την παροχή ηλεκτρικής ενέργειας έκτακτης ανάγκης κατά τη διάρκεια διακοπής παροχής ηλεκτρικής ενέργειας.η ικανότητα παράλληλης ή διαπραγματευόμενης λειτουργίας διακοπής λειτουργίας είναι διαθέσιμη σε αυτή την ικανότητα.
| Σχήμα | BSD220 (ανοιχτός τύπος) | BSD220S (τύπος αθόρυβος) |
|---|---|---|
| Μέγεθος (L) mm | 2600 | 3550 |
| Διάμετρος (W) mm | 1000 | 1220 |
| Υψόμετρο (H) mm | 1850 | 1950 |
| Δυνατότητα δεξαμενής (L) | 368 | 368 |
| Σχήμα κινητήρα & κατασκευαστής | 6DTAA8.9-G21 (SDEC) |
| Μοντέλο κινητήρα | 6DTAA8.9-G21 |
| Τύπος κινητήρα | Ενδογραμμική, 4 ροές, ψύξη με νερό, 2 βαλβίδες, με μεταψύκτη |
| Τύπος καύσης | Άμεση ένεση |
| Τύπος κυλίνδρου | βρεγμένη επένδυση κυλίνδρου |
| Αριθμός φιάλων | 6 |
| Διάτρηση × στροφή | 114 × 144 mm |
| Μετατόπιση | 8.82 λιτ. |
| Αναλογία συμπίεσης | 18: 1 |
| Διαταγή πυρός. | 1-5-3-6-2-4 |
| γωνία προώθησης της έγχυσης καυσίμου | 7.5°BTDC |
| Ξηρό βάρος | 740 κιλά |
| Διάσταση | 1422×762×1186 χιλιοστά |
| Στροφή | CCW από το πτηνότροχο |
| Κεφάλαια τροχών πτήσης | SAE 2# |
| Στρογγυλοτροχίο | SAE 11.5# (αριθμός δοντιών: 125) |
| Αντλία ένεσης | Τύπος "P" σε σειρά Longkou |
| Κυβερνήτης | Ηλεκτρικός τύπος |
| Αντλία τροφοδοσίας | Μηχανικός τύπος |
| Σφουγγάρι ένεσης | Τύπος πολλαπλών οπών |
| Ετικέτα εναλλάκτη | Μπόμπιγκ |
| Κατασκευαστής εναλλακτικού | Η FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Πρότυπο εναλλάκτη | BW-274H |
| Δυνατότητα ονομαστικής ισχύος του εναλλάκτη | 160 kW/200kva |
| Ονομαστική τάση (V) | 230v/400v |
| Διορισμένη συχνότητα | 50hz |
| Τύπος σύνδεσης | 3 φάσεις και 4 W |
| Αριθμός ρουλεμάν | 1 |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤ 1000m |
| Τύπος διεγερτικού | Χωρίς βούρτσα, αυτοεξάγερση, AVR αυτόματη ρύθμιση τάσης, 100% χαλκό |
| Τάξη μόνωσης | Τάξη H |
| Παράγοντας επιρροής του τηλεφώνου (TIF) | ≤ 50 |
| ΤΑΠ | ≤ 2% |
| Ρυθμισμός τάσης, σταθερή κατάσταση | ≤ ± 1% |
| Τροποποιημένη τάση | ≤ -15%+20% |