Η δική μαςSDEC 6KTAA25-G39Η γεννήτρια ντίζελ είναι ένα υψηλής απόδοσης, βαρύ φορτίο γεννήτρια ντίζελ που έχει σχεδιαστεί για αξιόπιστη ισχύ και σε αναμονή.520kWΗ μονάδα περιβάλλεται από ένα ανθεκτικό ηχομονωμένο κάλυμμα, καθιστώντας την ιδανική λύση για εφαρμογές που απαιτούν χαμηλή λειτουργία θορύβου χωρίς να συμβιβάζεται με την ισχύ και την αντοχή.Είναι η τέλεια πηγή ενέργειας για την κατασκευή., βιομηχανική, εμπορική και επείγουσα χρήση.
| Προδιαγραφές | Πρωταρχική δύναμη | Δύναμη αναμονής |
|---|---|---|
| Δυναμική ονομαστικής ισχύος (kVA) | 650 | 715 |
| Κατηγορία ισχύος (kW) | 520 | 572 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο κινητήρα | 6KTAA25-G39 | |
| Ταχύτητα κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| Επενδύσεις | 0.8 | |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική τάση (V) | 400/230 (σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) | |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου Χρόνος λειτουργίας | ≥ 8h @ 75% φορτίου | |
Πρωταρχική ισχύς PRP:Διαθέσιμη για απεριόριστο αριθμό ωρών ετησίως σε εφαρμογές μεταβλητού φορτίου, σύμφωνα με το GB/T2820-97.Η ικανότητα υπερφόρτωσης 10% είναι διαθέσιμη για περίοδο 1 ώρας εντός λειτουργίας 12 ωρών..
Δύναμη σε αναμονή ESP:Εφαρμόζεται για την παροχή ηλεκτρικής ενέργειας έκτακτης ανάγκης κατά τη διάρκεια διακοπής παροχής ενέργειας από εταιρεία κοινής ωφέλειας.
| Σχήμα | BSD715 (Ανοιχτός τύπος) | BSD715S (Αθόρυβος τύπος) |
|---|---|---|
| Μέγεθος (L) mm | 3900 | 5400 |
| Διάμετρος (W) mm | 1610 | 2000 |
| Υψόμετρο (H) mm | 2500 | 2500 |
| Δυνατότητα δεξαμενής (L) | 1196 | 1196 |
| Σχήμα και κατασκευαστής κινητήρα | 6KTAA25-G39 (SDEC) |
| Τύπος κινητήρα | Ενδογραμμική, 4 ροές, ψύξη με νερό, 4 βαλβίδες, με μεταψύκτη |
| Τύπος καύσης | Άμεση ένεση |
| Τύπος κυλίνδρου | Νερό στρώμα κυλίνδρου |
| Αριθμός φιάλων | 6 |
| Δορυφορία × Σκλήρυνση | 170 × 185 mm |
| Μετατόπιση | 25.2 άναψε. |
| Αναλογία συμπίεσης | 16: 1 |
| Διαταγή πυρός. | 1-5-3-6-2-4 |
| Γωνία προώθησης της έγχυσης καυσίμου | Ηλεκτρονικός έλεγχος |
| Ξηρό βάρος | 2760 kg |
| Διάσταση | 2348 × 1181 × 1659 χιλιοστά |
| Στροφή | CCW από το πτηνότροχο |
| Σώμα τροχού | SAE 0# |
| Φλάι Ρουλέ | SAE 18# (αριθμός δοντιών: 143) |
| Αντλία ένεσης | Ηλεκτρονική αντλία μονάδας (EUP) |
| Κυβερνήτης | Ηλεκτρικός τύπος |
| Αντλία τροφοδοσίας | Ηλεκτρικός τύπος |
| Σφουγγάρι ένεσης | Τύπος πολλαπλών οπών |
| Ετικέτα εναλλάκτη | Μπόμπιγκ |
| Κατασκευαστής εναλλακτικού | Η FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Πρότυπο εναλλάκτη | BW-354F |
| Δυνατότητα ονομαστικής ισχύος του εναλλάκτη | 520kW/650kVA |
| Ονομαστική τάση (V) | 230V/400V |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50Hz |
| Τύπος σύνδεσης | 3 φάσεις και 4 W |
| Αριθμός ρουλεμάν | 1 |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤ 1000m |
| Τύπος διεγερτικού | Χωρίς βούρτσα, αυτοεξάγερση, AVR αυτόματη ρύθμιση τάσης, 100% χαλκό |
| Τάξη μόνωσης | Τάξη H |
| Παράγοντας επιρροής του τηλεφώνου (TIF) | ≤ 50 |
| ΤΑΠ | ≤ 2% |
| Ρυθμισμός τάσης, σταθερή κατάσταση | ≤ ± 1% |
| Τροποποιημένη τάση | ≤-15%~+20% |
Συστήματα ελέγχου αυτοκίνητης εκκίνησης και αυτοκίνητης αστοχίας δικτύου (ανιχνευτής συχνότητας εναλλακτικού και ανίχνευσης ταχύτητας CAN)
| Μηχανή | Εναλλακτικός | Σύστημα καυσίμου | Συγκρότημα γεννήσεων |
|---|---|---|---|
| Προθέρμανση μπουφάν νερού Προθέρμανση πετρελαίου Εγχειρική αντλία πετρελαίου |
Ενθουσιασμός PMG Θερμαντήρας χώρου Μέτρηση της θερμοκρασίας περιστροφής |
12 / 24 ώρες δεξαμενή βάσης Τάξα καυσίμου Εξωτερική δεξαμενή καυσίμου Αυτόματη τροφοδοσία καυσίμου Διακόπτης μεταξύ εξωτερικής δεξαμενής και δεξαμενής βάσης (τρίπλευρη βαλβίδα) |
Διαχειριστής Deepsea, ComAp, Smartgen κλπ. Τρέιλερ Εργαλεία με τη μηχανή |