Η γεννήτρια ντίζελ BOBIG SDEC 50 kW 63KVA (Μοντέλο: SC4H95D2) έχει σχεδιαστεί για να παρέχει αξιόπιστη ισχύ για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών. Με την υποστήριξη της επωνυμίας SDEC, προσφέρει απόδοση υψηλής ποιότητας και μακροχρόνια αντοχή.
Ονομαστική ισχύς: Με ονομαστική ισχύ 50kW (63KVA), μπορεί να καλύψει τις ανάγκες ισχύος διαφόρων βιομηχανικών, εμπορικών και οικιακών εφαρμογών. Η κύρια ισχύς εξόδου είναι σταθερή και αποδοτική, εξασφαλίζοντας συνεχή λειτουργία ακόμη και κάτω από βαριά φορτία.
Συχνότητα: Η γεννήτρια λειτουργεί σε τυπική συχνότητα 50 Hz, η οποία είναι κατάλληλη για τον περισσότερο ηλεκτρικό εξοπλισμό της αγοράς.
Μοντέλο κινητήρα: Με τον κινητήρα SC4H95D2 SDEC, συνδυάζει προηγμένη τεχνολογία και κατασκευή υψηλής ποιότητας. Ο κινητήρας είναι γνωστός για την υψηλή του ροπή, την απόδοση καυσίμου και τις χαμηλές εκπομπές ρύπων.
Ταχύτητα κινητήρα: Λειτουργεί στις 1500 σ.α.λ., παρέχει ομαλή και σταθερή τροφοδοσία ρεύματος ενώ ελαχιστοποιεί τη φθορά στα εξαρτήματα του κινητήρα.
| Γενικές πληροφορίες | Πρωταρχική ισχύς | Ισχύς αναμονής |
|---|---|---|
| Ονομαστική ισχύς (kVA) | 63 | 69 |
| Αξιολόγηση ισχύος (kW) | 50 | 55 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο κινητήρα | SC4H95D2 | |
| Ταχύτητα κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| PF | 0,8 | |
| Σύστημα Ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική τάση (V) | 400/230 | |
| Χρόνος λειτουργίας χωρητικότητας δεξαμενής καυσίμου | ≥ 8h @ 75% φορτίο | |
PRP: Η κύρια ισχύς είναι διαθέσιμη για απεριόριστο αριθμό ετήσιων ωρών σε εφαρμογή μεταβλητού φορτίου, σύμφωνα με το GB/T2820-97. Διατίθεται δυνατότητα υπερφόρτωσης 10% για περίοδο 1 ώρας εντός 12 ωρών λειτουργίας.
ESP: Η ονομαστική ισχύς αναμονής ισχύει για την παροχή ρεύματος έκτακτης ανάγκης κατά τη διάρκεια μιας διακοπής ρεύματος κοινής ωφέλειας. Δεν διατίθεται δυνατότητα υπερφόρτωσης, παράλληλης λειτουργίας ή διαπραγμάτευσης διακοπής λειτουργίας σε αυτήν την βαθμολογία.
| Μοντέλο κινητήρα & κατασκευαστής | SC4H95D2(SDEC) |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | SC4H95D2 |
| Τύπος κινητήρα | Ενσωματωμένο, 4 χρονο, υδρόψυκτο. 4 βαλβίδες, Turbo φορτισμένη |
| Τύπος καύσης | Άμεση ένεση |
| Τύπος κυλίνδρου | ξηρή επένδυση κυλίνδρου |
| Αριθμός κυλίνδρων | 4 |
| Διάτρηση × εγκεφαλικό επεισόδιο | 105 × 124 χλστ |
| Εκτόπισμα | 4,3 λιτ. |
| Αναλογία συμπίεσης | 17.3: 1 |
| Διαταγή πυροδότησης | 1-3-4-2 |
| γωνία προώθησης ψεκασμού καυσίμου | 13,5°BTDC |
| Ξηρό βάρος | 430 κιλά |
| Διάσταση | 1099x716x1078mm |
| Περιστροφή | CCW προβολή από σφόνδυλο |
| Περίβλημα ιπτάμενου τροχού | SAE 3# |
| Ιπτάμενος τροχός | SAE 11.5# (αριθμός δοντιών: 127) |
| Αντλία έγχυσης | Beiyou σε σειρά τύπου "AD". |
| Κυβερνήτης | Ηλεκτρικός τύπος/RSV |
| Αντλία τροφοδοσίας | Μηχανικός τύπος |
| Ακροφύσιο έγχυσης | Τύπος πολλαπλών οπών |
| Μάρκα εναλλάκτη | ΜΠΟΜΠΙΓΚ |
|---|---|
| Κατασκευαστής εναλλάκτη | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Μοντέλο εναλλάκτη | BW-224E |
| Ονομαστική ισχύς εναλλάκτη | 50kw/63kva |
| Ονομαστική τάση (V) | 230v/400v |
| Ονομαστική συχνότητα | 50 Hz |
| Τύπος σύνδεσης | 3 φάση και 4 W |
| Αριθμός ρουλεμάν | 1 |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤1000μ |
| Τύπος διεγέρτη | Χωρίς ψήκτρες, αυτοδιέγερση, αυτόματη ρύθμιση τάσης AVR, 100% χαλκός |
| Κατηγορία μόνωσης | Η τάξη |
| Συντελεστής επιρροής τηλεφώνου (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Ρύθμιση τάσης, σταθερή κατάσταση | ≤±1% |
| Τάση μεταβατικής κατάστασης | ≤-15%~+20% |
| Μοντέλο | BSD69 | BSD69S |
|---|---|---|
| Ανοιχτός τύπος | BSD69S | Αθόρυβος τύπος |
| Μήκος (L) mm | 1900 | 2500 |
| Πλάτος (W) mm | 760 | 980 |
| Ύψος (H) mm | 1320 | 1350 |
| Χωρητικότητα δεξαμενής (L) | 115 | 115 |
Θήκη από κόντρα πλακέ, 10~15 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης του πελάτη.
Είμαστε ένας κατασκευαστής ηλεκτρικών μηχανημάτων που συλλέγουμε την τεχνολογική έρευνα, την παραγωγή και την πώληση μαζί. Με συνολική εργοστασιακή έκταση 10.000 τετραγωνικών μέτρων, συμπεριλαμβανομένης της τυπικής επιφάνειας κατασκευής 1.000 τ.μ., έχουμε 160 υπαλλήλους, μεταξύ των οποίων 20 άτομα είναι τεχνικοί.
Τα κύρια προϊόντα μας περιλαμβάνουν γεννήτριες βενζίνης, γεννήτριες ντίζελ 5-2000kva, γεννήτρια αερίου, αντλία κ.λπ. Λόγω της προηγμένης τεχνικής και συσκευών μας, της πλούσιας εμπειρίας, της αξιόπιστης ποιότητας, της προσεκτικής εξυπηρέτησης και της καλής ομαδικής εργασίας, έχουμε κερδίσει μεγάλη φήμη στην παγκόσμια αγορά.
Τηρώντας την ιδέα της «Ποιότητα, Δημιουργία, Εξυπηρέτηση και Ανάπτυξη», διατηρούμε τον στόχο της ενημέρωσης της τεχνολογίας, της βελτίωσης της ποιότητας και της παροχής καλύτερων υπηρεσιών συνεχώς. Διαθέτουμε επίσης είδη προηγμένου εξοπλισμού για τη δοκιμή των προϊόντων μας, όπως σύστημα CAD, εξοπλισμό αυτόματης συναρμολόγησης και περιέλιξης και εισαγωγής, σύστημα εμβάπτισης κενού και ψηφιακό εξοπλισμό δοκιμών.
Ελέγχουμε πάντα αυστηρά την ποιότητα των προϊόντων και η εταιρεία μας έχει λάβει πιστοποίηση συστήματος ποιότητας ISO9000. Σας καλωσορίζουμε θερμά για να δημιουργήσετε ειλικρινή συνεργασία μαζί μας.
Τα προϊόντα BOBIG έχουν εγγύηση για ένα έτος ή 1000 ώρες όποιο φτάσει πρώτο από την ημερομηνία παραγωγής του. Κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα παρέχουμε δωρεάν ανταλλακτικά που μπορούν να καταστραφούν εύκολα, που προκαλούνται από την ποιότητα παραγωγής ή την πρώτη ύλη μας. Μετά τη λήξη, η εταιρεία μας παρέχει κόστος συντήρησης ανταλλακτικών.
Αυτή η γεννήτρια ντίζελ είναι ιδανική για ποικίλες εφαρμογές, όπως:
Προσφέρουμε ολοκληρωμένη εγγύηση για τις γεννήτριες ντίζελ μας. Η επαγγελματική μας ομάδα εξυπηρέτησης μετά την πώληση είναι διαθέσιμη 24/7 για να παρέχει τεχνική υποστήριξη, υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής για να εξασφαλίσει την ηρεμία σας.
1. Ποιο είναι το MOQ, ο τρόπος πληρωμής, ο χρόνος παράδοσης;
Απάντηση: Το MOQ μας είναι μόνο 1 σετ. Ο τρόπος πληρωμής είναι συνήθως 30% T/T ως κατάθεση, 70% υπόλοιπο T/T πριν από την παράδοση. Ή 100% L/C, διασφάλιση εμπορίου, paypal, western union. Η περίοδος παράδοσης θα είναι κανονικά 10~15 εργάσιμες ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσης των πελατών.
2. Ποια θύρα χρησιμοποιείτε συχνά κατά την εξαγωγή;
Απάντηση: λιμάνι Fuzhou, επαρχία Fujian ή ως αίτημα πελάτη.
3. Υπάρχουν ανταλλακτικά που μπορείτε να παρέχετε μαζί με γεννήτριες για να κάνετε τη συντήρηση βολική;
Απάντηση: Μπορούμε να παρέχουμε φίλτρο αέρα κανονικού κινητήρα, φίλτρο νερού, φίλτρο καυσίμου, φίλτρο λαδιού στους πελάτες για αυτοσυντήρηση.
4. Μπορείτε να μας προσφέρετε ανταλλακτικά εάν χρειαζόμαστε;
Απάντηση: Ναι, μπορούμε να σας προσφέρουμε ανταλλακτικά ανά πάσα στιγμή, χωρίς περιορισμό στον χρόνο εγγύησης. Συνήθως τα εξαρτήματα μπορούν να σταλούν εντός 3-5 ημερών.
5. Για την τάση, τη συχνότητα, τη χωρητικότητα της δεξαμενής, τη φάση και το χρώμα, μπορείτε να συμφωνήσετε με τα αιτήματά μας;
Απάντηση: Ναι, μπορούν να γίνουν σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
6. Αν θέλω να γίνω διανομέας των προϊόντων σας στη χώρα μας, ποια είναι η πολιτική διανομής σας;
Απάντηση: Καλωσορίζουμε όλους να ενωθούν μαζί μας και να διανέμουν προϊόντα σε όλο τον κόσμο. Μπορούμε να εκδώσουμε πιστοποιητικά αρχής και να υπογράψουμε συμφωνία μαζί σας ανάλογα.