Ψηφιακό σετ γεννήτριας ντίζελ Baudouin 64KW 80kva Super Silent - Μοντέλο 4M10G88/5. Μια αξιόπιστη γεννήτρια ισχύος για βιομηχανικά και εμπορικά περιβάλλοντα. Προσφέρουμε διάφορες διαμορφώσεις ισχύος που μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
| Γενικές Πληροφορίες | Prime Power | Standby Power |
|---|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (kVA) | 80 | 88 |
| Ονομαστική Ισχύς (kW) | 64 | 70 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο Κινητήρα | 4M10G88/5 | |
| Στροφές Κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Σύστημα Ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική Τάση (V) | 400/230 (Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) | |
| Χρόνος Λειτουργίας Χωρητικότητας Δεξαμενής Καυσίμου | ≥ 8h @ 75% φόρτιση | |
PRP - Η κύρια ισχύς είναι διαθέσιμη για απεριόριστο αριθμό ετήσιων ωρών σε εφαρμογή μεταβλητού φορτίου, σύμφωνα με το GB/T2820-97. Μια δυνατότητα υπερφόρτωσης 10% είναι διαθέσιμη για περίοδο 1 ώρας εντός 12 ωρών λειτουργίας.
ESP - Η ονομαστική ισχύς αναμονής είναι εφαρμόσιμη για την παροχή εφεδρικής ισχύος για τη διάρκεια μιας διακοπής ρεύματος. Δεν είναι διαθέσιμη δυνατότητα υπερφόρτωσης, παράλληλης λειτουργίας με το δίκτυο ή διαπραγματευμένης διακοπής λειτουργίας σε αυτήν την ονομαστική τιμή.
| Μοντέλο | BBDA88 Open Type | BBDA88S Silent Type |
|---|---|---|
| Μήκος (L) mm | 1900 | 3150 |
| Πλάτος (W) mm | 750 | 1040 |
| Ύψος (H) mm | 1380 | 1610 |
| Χωρητικότητα Δεξαμενής (L) | 147 | 147 |
| Μοντέλο Κινητήρα & Κατασκευαστής | 4M10G88/5 (BAUDOUIN) |
| Μοντέλο Κινητήρα | 4M10G88/5 |
| Αριθμός Κυλίνδρων / Βαλβίδων | 4/8 |
| Διάταξη Κυλίνδρων | Σε σειρά |
| Διάμετρος x Διαδρομή (mm) | 105 × 118 |
| Μετατόπιση (L) | 4.087 |
| Θερμοδυναμικός Κύκλος | Diesel 4 stroke |
| Σειρά Ανάφλεξης | 1-3-4-2 |
| Μέση Ταχύτητα Εμβόλου (m/s) | 5.9 |
| BMEP @ ESP (Bar) | 15.70 |
| Σύστημα Ψύξης | Υγρό (νερό + 50% αντιψυκτικό) |
| Σύστημα Έγχυσης | Άμεσο |
| Σύστημα Καυσίμου | Μηχανική Αντλία |
| Αναρρόφηση | Turbocharged |
| Λόγος Συμπίεσης | 17.5 : 1 |
| Κέλυφος Βοηθητικού Τροχού | SAE 3 |
| Βοηθητικός Τροχός | 11.5" |
| Περιστροφή από τον Βοηθητικό Τροχό | Αριστερόστροφη |
| Επιτρεπόμενη Στατική Ροπή Κάμψης του Κελύφους Βοηθητικού Τροχού | 7000 |
| Αριθμός Δοντιών στο Δακτύλιο Γρανάζι του Βοηθητικού Τροχού | 128 |
| Αδράνεια Βοηθητικού Τροχού (kg•m²) | 0.391 |
| Αδράνεια Στροφαλοφόρου Άξονα (kg•m²) | 0.111 |
| Πρότυπο Εκπομπών | Δεν ισχύει |
| Συνολικές Διαστάσεις με Ψυγείο (L×W×H mm) | 1258×708×885 |
| Ξηρό Βάρος Κινητήρα χωρίς Ψυγείο και Σωλήνες (kg) | 400 |
| Ξηρό Βάρος Κινητήρα με Ψυγείο και Σωλήνες (kg) | 453 |
| Υγρό Βάρος Κινητήρα με Ψυγείο (περιλαμβάνει λάδι, ψυκτικό) (kg) | 483 |
| Μάρκα Εναλλάκτη | BOBIG |
| Κατασκευαστής Εναλλάκτη | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Μοντέλο Εναλλάκτη | BW-224G |
| Ονομαστική Ισχύς Εναλλάκτη | 64kw/80kva |
| Ονομαστική Τάση (V) | 230v/400v |
| Ονομαστική Συχνότητα | 50hz |
| Τύπος Σύνδεσης | 3 Φάσεις και 4 W |
| Αριθμός Ρουλεμάν | 1 |
| Βαθμός Προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤1000m |
| Τύπος Διεγέρτη | Brushless, Self-exciting, AVR automatic voltage regulating, 100% Copper |
| Κλάση Μόνωσης | H class |
| Τηλεφωνικός Συντελεστής Επίδρασης (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Ρύθμιση Τάσης, Σταθερή Κατάσταση | ≤±1% |
| Τάση Μεταβατικής Κατάστασης | ≤-15%~+20% |
Ιδρύθηκε το 2004, η Fujian Bobig Electric Machinery Co., Ltd. είναι ένας κατασκευαστής ηλεκτρικών μηχανημάτων που ειδικεύεται στην τεχνολογική έρευνα, την παραγωγή και τις πωλήσεις. Με συνολική εργοστασιακή έκταση 10.000 τετραγωνικών μέτρων, συμπεριλαμβανομένης μιας τυπικής κατασκευαστικής έκτασης 1.000 τ.μ., έχουμε 160 υπαλλήλους, συμπεριλαμβανομένων 20 τεχνικών.
Τα κύρια προϊόντα μας περιλαμβάνουν γεννήτριες βενζίνης με αερόψυξη, γεννήτριες ντίζελ με αερόψυξη, σετ συγκόλλησης & παραγωγής με αερόψυξη και σετ γεννητριών ντίζελ με υδρόψυξη. Οι μικρές γεννήτριες χωρίς ψήκτρες με αερόψυξη και τα σετ συγκόλλησης & παραγωγής έχουν κερδίσει μεγάλη φήμη στην αγορά για την αξιόπιστη ποιότητά τους.
Τηρούμε την αρχή της «Ποιότητας, Δημιουργίας, Εξυπηρέτησης και Ανάπτυξης», ενημερώνοντας συνεχώς την τεχνολογία, βελτιώνοντας την ποιότητα και παρέχοντας καλύτερη εξυπηρέτηση. Ο προηγμένος εξοπλισμός δοκιμών μας περιλαμβάνει σύστημα CAD, εξοπλισμό αυτόματης συναρμολόγησης & περιέλιξης & εισαγωγής, σύστημα εμβάπτισης κενού και ψηφιακό εξοπλισμό δοκιμών.
Διατηρούμε αυστηρό έλεγχο ποιότητας και έχουμε λάβει την πιστοποίηση συστήματος ποιότητας ISO9000. Σας καλωσορίζουμε να δημιουργήσετε ειλικρινή συνεργασία μαζί μας.
Ως κορυφαίος Κινέζος κατασκευαστής γεννητριών ντίζελ, προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες εξαγωγής για την κάλυψη των αναγκών της παγκόσμιας αγοράς:
Παρέχουμε προσαρμοσμένες λύσεις γεννητριών ντίζελ που πληρούν τα διεθνή πρότυπα ποιότητας. Η έμπειρη ομάδα μας χειρίζεται όλη την εφοδιαστική για να εξασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση. Παρέχουμε την απαραίτητη τεκμηρίωση που είναι σύμφωνη με τις διεθνείς εμπορικές απαιτήσεις και προσφέρουμε υποστήριξη μετά την πώληση, συμπεριλαμβανομένης της τεχνικής βοήθειας και της προμήθειας ανταλλακτικών.
Α: Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής με το δικό μας εργοστάσιο που βρίσκεται στο Fujian της Κίνας. Σας καλωσορίζουμε να επισκεφθείτε τις εγκαταστάσεις και τη γραμμή παραγωγής μας για να δείτε από πρώτο χέρι τις διαδικασίες ποιοτικού ελέγχου.
Α: Το τυπικό μας MOQ είναι 1 σετ. Είμαστε ευέλικτοι και μπορούμε να συζητήσουμε παραγγελίες όγκου για μεγαλύτερα έργα για να παρέχουμε καλύτερη τιμολόγηση.
Α: Ο χρόνος παραγωγής ποικίλλει ανάλογα με την ποσότητα και την κατάσταση του αποθέματος. Τυπικά 20-30 ημέρες για τυπικά μοντέλα. Θα παρέχουμε ένα ακριβές χρονοδιάγραμμα μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας.
Α: Συνήθως δεχόμαστε T/T με 50% κατάθεση και 50% υπόλοιπο πριν από την αποστολή. Για καθιερωμένες σχέσεις, μπορούμε να συζητήσουμε άλλους όρους όπως L/C.
Α: Απολύτως. Κάθε μονάδα υποβάλλεται σε διεξοδικές δοκιμές στο εργοστάσιό μας πριν από την αποστολή.