Baudouin 900kW/1125kVA ψηφιακό πάνελ Super Silent Diesel Genset - μοντέλο 12M33G1250/5.Προσφέρουμε διάφορες ρυθμίσεις ισχύος που μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
| Γενικές πληροφορίες | Πρωταρχική δύναμη | Δύναμη αναμονής |
|---|---|---|
| Δυναμική ονομαστικής ισχύος (kVA) | 1125 | 1238 |
| Κατηγορία ισχύος (kW) | 900 | 990 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο κινητήρα | 12M33G1250/5 | |
| Ταχύτητα κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| Επενδύσεις | 0.8 | |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική τάση (V) | 400/230 | |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου Χρόνος λειτουργίας | ≥ 8h @ 75% φορτίου | |
PRP (Πρωταρχική δύναμη): Διαθέσιμο για απεριόριστες ετήσιες ώρες σε εφαρμογές μεταβλητού φορτίου σύμφωνα με την GB/T2820-97, περιλαμβάνει ικανότητα υπερφόρτωσης 10% για 1 ώρα εντός 12 ωρών λειτουργίας.
ESP (δύναμη σε κατάσταση αναμονής έκτακτης ανάγκης): Εφαρμόζεται για την παροχή ηλεκτρικής ενέργειας έκτακτης ανάγκης κατά τη διάρκεια διακοπών παροχής ενέργειας.
| Σχήμα | BBDA1238 (ανοιχτός τύπος) | BBDA1238S (Αθόρυβος τύπος) |
|---|---|---|
| Μέγεθος (L) mm | 4350 | 6100 |
| Διάμετρος (W) mm | 1550 | 2250 |
| Υψόμετρο (H) mm | 2550 | 3050 |
| Δυνατότητα δεξαμενής (L) | 2070 | 2070 |
| Σχήμα και κατασκευαστής κινητήρα | 12M33G1250/5 (BAUDOUIN) |
| Αριθμός κυλίνδρων / βαλβίδων | 12 / 48 |
| Διατάξη κυλίνδρων | Στο Βι |
| Διάτρηση x Σκλήρυνση (mm) | 150 x 185 |
| Μετατόπιση (L) | 39.2 |
| Θερμοδυναμικός κύκλος | Ντίζελ 4 μοχλών |
| Μέση ταχύτητα του έμβολο (m/s) | 9.25 |
| ΒMEP @ ESP (Bar) | 22.61 |
| Σύστημα ψύξης | Υγρά (νερό + 50% αντιψυκτικό) |
| Σύστημα ένεσης | Απευθείας |
| Σύστημα καυσίμου | Μηχανική αντλία |
| Επιδίωξη | Τυροφορτισμένο και μετεψυγμένο |
| Αναλογία συμπίεσης | 15:1 |
| Σώμα τροχιάς | SAE 0 |
| Στρογγυλοτροχίο | 18 ιντσών. |
| Αριθμός δοντιών στο δαχτυλίδι τροχιάς | 194 |
| Η αδράνεια του ιπτάμενου τροχού (kg•m2) | 7.18 |
| Δυσκαρδιστικότητα του κυλινδρικού άξονα (kg•m2) | 4.52 |
| Πρότυπο εκπομπών | Α/Χ |
| Συνολικές διαστάσεις με ψυγείο (L × W × H mm) | 3525×2241.5×2243 |
| Καθαρό βάρος του κινητήρα χωρίς ψυγείο (kg) | 3590 |
| Καθαρό βάρος του κινητήρα με ψυγείο (kg) | 4575 |
| Βάρος υγρού κινητήρα με ψυγείο (kg) | 5024 |
| Ετικέτα εναλλάκτη | Μπόμπιγκ |
| Κατασκευαστής εναλλακτικού | Η FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Πρότυπο εναλλάκτη | BW-404E |
| Δυνατότητα ονομαστικής ισχύος του εναλλάκτη | 900 kW/1125 kVA |
| Ονομαστική τάση (V) | 230V/400V |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50Hz |
| Τύπος σύνδεσης | 3 φάσεις και 4 καλώδια |
| Αριθμός ρουλεμάντων | 1 |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤ 1000m |
| Τύπος διεγερτικού | Χωρίς βούρτσα, αυτοεξάγερση, AVR αυτόματη ρύθμιση τάσης, 100% χαλκό |
| Τάξη μόνωσης | Τάξη H |
| Παράγοντας επιρροής του τηλεφώνου (TIF) | ≤ 50 |
| ΤΑΠ | ≤ 2% |
| Ρυθμισμός τάσης, σταθερή κατάσταση | ≤ ± 1% |
| Τροποποιημένη τάση | ≤ -15%+20% |
Ιδρύθηκε το 2004, η Fujian Bobig Electric Machinery Co., Ltd είναι ένας κατασκευαστής ηλεκτρικών μηχανημάτων που ειδικεύεται στην τεχνολογική έρευνα, παραγωγή και πωλήσεις.000 τετραγωνικά μέτρα, συμπεριλαμβανομένων των 1000 τετραγωνικών μέτρων, έχουμε 160 υπαλλήλους, συμπεριλαμβανομένων 20 τεχνικών.
Τα κύρια προϊόντα μας περιλαμβάνουν αεροψυγμένες γεννήτριες βενζίνης, αεροψυγμένες γεννήτριες ντίζελ, αεροψυγμένες συστοιχίες συγκόλλησης και γεννήτριας και υδροψυγμένες συστοιχίες γεννήτριας ντίζελ.Οι μικρές μας γεννήτριες χωρίς βούρτσα και τα σύνολα συγκόλλησης και παραγωγής έχουν κερδίσει μεγάλη φήμη στην αγορά για την αξιόπιστη ποιότητά τους.
Συμμεριζόμαστε στην αρχή της " Ποιότητα, Δημιουργία, Υπηρεσία και Ανάπτυξη ", συνεχώς ενημερώνουμε την τεχνολογία, βελτιώνουμε την ποιότητα και παρέχουμε καλύτερη υπηρεσία.Ο προηγμένος εξοπλισμός δοκιμών μας περιλαμβάνει σύστημα CAD, αυτοσυναρμολόγηση και τυλιγμός και τοποθέτηση εξοπλισμού, σύστημα βύθισης κενού και ψηφιακό εξοπλισμό δοκιμών.
Διατηρούμε αυστηρό έλεγχο ποιότητας και έχουμε λάβει πιστοποίηση ISO9000 συστήματος ποιότητας.
Ως κορυφαίος κατασκευαστής κινητήρων ντίζελ στην Κίνα, προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες εξαγωγής για την κάλυψη των αναγκών της παγκόσμιας αγοράς:
Παρέχουμε εξατομικευμένες λύσεις γεννήτρων ντίζελ που πληρούν τα διεθνή πρότυπα ποιότητας.Παρέχουμε την απαραίτητη τεκμηρίωση σύμφωνα με τις απαιτήσεις του διεθνούς εμπορίου και προσφέρουμε υποστήριξη μετά την πώληση, συμπεριλαμβανομένης της τεχνικής βοήθειας και της προμήθειας ανταλλακτικών.