Baudouin 33KVA-50KVA Ψηφιακό Πάνελ Εξαιρετικά Αθόρυβο Ντιζελοκίνητο Γεννήτρια
Baudouin 36KW Υδρόψυκτη Ντιζελοκίνητη Γεννήτρια - Μοντέλο 4M06G50/5 36kW 45kVA. Μια αξιόπιστη γεννήτρια ρεύματος για βιομηχανικά και εμπορικά περιβάλλοντα. Προσφέρουμε διάφορες διαμορφώσεις ισχύος που μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας!

Τεχνικές Προδιαγραφές
| Γενικές Πληροφορίες | Βασική Ισχύς | Ισχύς Αναμονής |
|---|
| Ονομαστική Ισχύς (kVA) | 45 | 50 |
| Ονομαστική Ισχύς (kW) | 36 | 40 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 |
| Μοντέλο Κινητήρα | 4M06G50/5 |
| Στροφές Κινητήρα (RPM) | 1500 |
| Φάση | 3 |
| PF | 0.8 |
| Σύστημα Ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ονομαστική Τάση (V) | 400/230 (Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Χρόνος Λειτουργίας Χωρητικότητας Δεξαμενής Καυσίμου | ≥ 8h @ 75% φόρτιση |
PRP - Η βασική ισχύς είναι διαθέσιμη για απεριόριστο αριθμό ετήσιων ωρών σε εφαρμογή μεταβλητού φορτίου, σύμφωνα με το GB/T2820-97. Μια ικανότητα υπερφόρτωσης 10% είναι διαθέσιμη για περίοδο 1 ώρας εντός 12 ωρών λειτουργίας.
ESP - Η ονομαστική ισχύς αναμονής είναι εφαρμόσιμη για την παροχή εφεδρικής ισχύος για τη διάρκεια μιας διακοπής ρεύματος. Δεν είναι διαθέσιμη ικανότητα υπερφόρτωσης, παράλληλης λειτουργίας με το δίκτυο ή διαπραγματευμένης διακοπής λειτουργίας σε αυτήν την ονομαστική ισχύ.

Διαστάσεις και Βάρος
| Μοντέλο | BBDA50 (Ανοιχτού Τύπου) | BBDA50S (Αθόρυβος Τύπος) |
|---|
| Μήκος (L) mm | 1650 | 2500 |
| Πλάτος (W) mm | 750 | 930 |
| Ύψος (H) mm | 1240 | 1200 |
| Χωρητικότητα Δεξαμενής (L) | 83 | 83 |
Προδιαγραφές Κινητήρα
| Μοντέλο & Κατασκευαστής Κινητήρα | 4M06G50/5 (BAUDOUIN) |
| Μοντέλο Κινητήρα | 4M06G50/5 |
| Αριθμός Κυλίνδρων / Βαλβίδων | 4/8 |
| Διάταξη Κυλίνδρων | Σε σειρά |
| Διάμετρος x Διαδρομή (mm) | 89 × 92 |
| Μετατόπιση (L) | 2.3 |
| Θερμοδυναμικός Κύκλος | Ντίζελ 4 χρόνων |
| Σειρά Ανάφλεξης | 1-3-4-2 |
| Μέση Ταχύτητα Εμβόλου (m/s) | 4.6 |
| BMEP @ ESP (Bar) | 16.70 |
| Σύστημα Ψύξης | Υγρό (νερό + 50% αντιψυκτικό) |
| Σύστημα Έγχυσης | Άμεσο |
| Σύστημα Καυσίμου | Μηχανική Αντλία |
| Αναρρόφηση | Υπερτροφοδοτούμενο και Μεταψυκτικό |
| Λόγος Συμπίεσης | 17.5 : 1 |
| Κέλυφος Σφονδύλου | SAE 3 |
| Σφόνδυλος | 11.5" |
| Περιστροφή από Σφόνδυλο | Αριστερόστροφη |
| Επιτρεπόμενη Στατική Ροπή Κάμψης | TBD |
| Αριθμός Δοντιών στο Δακτύλιο Γρανάζι Σφονδύλου | 128 |
| Αδράνεια Σφονδύλου (kg•m²) | 0.47 |
| Αδράνεια Στροφαλοφόρου Άξονα (kg•m²) | 0.039 |
| Πρότυπο Εκπομπών | Δεν ισχύει |
| Συνολικές Διαστάσεις με Ψυγείο (L×W×H mm) | 1185 × 684 × 797 |
| Ξηρό Βάρος Κινητήρα χωρίς Ψυγείο (kg) | 248.4 |
| Ξηρό Βάρος Κινητήρα με Ψυγείο (kg) | 286 |
| Υγρό Βάρος Κινητήρα με Ψυγείο (kg) | 305 |
Προδιαγραφές Εναλλάκτη
| Μάρκα Εναλλάκτη | BOBIG |
| Κατασκευαστής Εναλλάκτη | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Μοντέλο Εναλλάκτη | BW-224C |
| Ονομαστική Ισχύς Εναλλάκτη | 36kw/45kva |
| Ονομαστική Τάση (V) | 230v/400v |
| Ονομαστική Συχνότητα | 50hz |
| Τύπος Σύνδεσης | 3 Φάσεις και 4 W |
| Αριθμός Ρουλεμάν | 1 |
| Βαθμός Προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤1000m |
| Τύπος Διεγέρτη | Χωρίς ψήκτρες, Αυτοδιεγειρόμενος, Αυτόματος ρυθμιστής τάσης AVR, 100% Χαλκός |
| Κλάση Μόνωσης | Κλάση H |
| Συντελεστής Επίδρασης Τηλεφώνου (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Ρύθμιση Τάσης, Σταθερή Κατάσταση | ≤±1% |
| Τάση Μεταβατικής Κατάστασης | ≤-15%~+20% |
Εταιρικό Προφίλ
Ιδρύθηκε το 2004, η Fujian Bobig Electric Machinery Co., Ltd. είναι ένας κατασκευαστής ηλεκτρικών μηχανημάτων που ειδικεύεται στην τεχνολογική έρευνα, την παραγωγή και τις πωλήσεις. Με συνολική εργοστασιακή έκταση 10.000 τετραγωνικών μέτρων, συμπεριλαμβανομένων 1.000 τ.μ. τυπικής κατασκευαστικής έκτασης, έχουμε 160 υπαλλήλους, συμπεριλαμβανομένων 20 τεχνικών.
Τα κύρια προϊόντα μας περιλαμβάνουν αερόψυκτες γεννήτριες βενζίνης, αερόψυκτες γεννήτριες ντίζελ, αερόψυκτα σετ συγκόλλησης & παραγωγής και υδρόψυκτα σετ γεννητριών ντίζελ. Οι μικρές αερόψυκτες γεννήτριες χωρίς ψήκτρες και τα σετ συγκόλλησης & παραγωγής έχουν κερδίσει μεγάλη φήμη στην αγορά για την αξιόπιστη ποιότητά τους.
Εμμένουμε στην αρχή της «Ποιότητας, Δημιουργίας, Εξυπηρέτησης και Ανάπτυξης», ενημερώνοντας συνεχώς την τεχνολογία, βελτιώνοντας την ποιότητα και παρέχοντας καλύτερη εξυπηρέτηση. Ο προηγμένος εξοπλισμός δοκιμών μας περιλαμβάνει σύστημα CAD, εξοπλισμό αυτόματης συναρμολόγησης & περιέλιξης & εισαγωγής, σύστημα εμβάπτισης κενού και ψηφιακό εξοπλισμό δοκιμών.
Διατηρούμε αυστηρό έλεγχο ποιότητας και έχουμε λάβει την πιστοποίηση συστήματος ποιότητας ISO9000. Σας καλωσορίζουμε να δημιουργήσετε ειλικρινή συνεργασία μαζί μας.


Υπηρεσίες Μετά την Πώληση
Ως κορυφαίος Κινέζος κατασκευαστής γεννητριών ντίζελ, προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες εξαγωγής για την κάλυψη των αναγκών της παγκόσμιας αγοράς:
- Προσαρμοσμένη κατασκευή
- Έλεγχος ποιότητας
- Διεθνής εφοδιαστική
- Τεκμηρίωση και πιστοποίηση
- Υποστήριξη εμπορίου
- Εξυπηρέτηση μετά την πώληση
- Εκπαίδευση πελατών
- Υποστήριξη αγοράς
- Τεχνική συνεργασία
Παρέχουμε προσαρμοσμένες λύσεις γεννητριών ντίζελ που πληρούν τα διεθνή πρότυπα ποιότητας. Η έμπειρη ομάδα μας χειρίζεται όλα τα logistics για να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση. Παρέχουμε την απαραίτητη τεκμηρίωση που συμμορφώνεται με τις διεθνείς εμπορικές απαιτήσεις και προσφέρουμε υποστήριξη μετά την πώληση, συμπεριλαμβανομένης της τεχνικής βοήθειας και της προμήθειας ανταλλακτικών.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής με το δικό μας εργοστάσιο που βρίσκεται στο Fujian της Κίνας. Σας καλωσορίζουμε να επισκεφθείτε τις εγκαταστάσεις και τη γραμμή παραγωγής μας για να δείτε τις διαδικασίες ποιοτικού ελέγχου μας από πρώτο χέρι.
Ε: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ);
Α: Το τυπικό μας MOQ είναι 1 σετ. Είμαστε ευέλικτοι και μπορούμε να συζητήσουμε παραγγελίες όγκου για μεγαλύτερα έργα για να παρέχουμε καλύτερη τιμολόγηση.
Ε: Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας;
Α: Ο χρόνος παραγωγής ποικίλλει ανάλογα με την ποσότητα και την κατάσταση του αποθέματος. Τυπικά 20-30 ημέρες για τυπικά μοντέλα. Θα παρέχουμε ένα ακριβές χρονοδιάγραμμα μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας.
Ε: Ποιους όρους πληρωμής προσφέρετε;
Α: Συνήθως δεχόμαστε T/T με 50% κατάθεση και 50% υπόλοιπο πριν από την αποστολή. Για καθιερωμένες σχέσεις, μπορούμε να συζητήσουμε άλλους όρους όπως L/C.
Ε: Πραγματοποιείτε επιθεώρηση εργοστασίου πριν από την αποστολή;
Α: Απολύτως. Κάθε μονάδα υποβάλλεται σε διεξοδικές δοκιμές στο εργοστάσιό μας πριν από την αποστολή.