Η γεννήτρια ντίζελ 64kW 80KVA BOBIG Doosan (Μοντέλο: SP344CC) έχει σχεδιαστεί για να παρέχει αξιόπιστη ενέργεια για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών.προσφέρει υψηλής ποιότητας απόδοση και μακροχρόνια αντοχή.
Με ονομαστική ισχύ 64kW (80KVA), μπορεί να καλύψει τις ενεργειακές ανάγκες διαφόρων βιομηχανικών, εμπορικών και οικιακών εφαρμογών.διασφάλιση συνεχούς λειτουργίας ακόμη και υπό βαριά φορτία.
Η γεννήτρια λειτουργεί με τυποποιημένη συχνότητα 50 Hz, η οποία είναι κατάλληλη για τους περισσότερους ηλεκτρικούς εξοπλισμούς στην αγορά.
Ο κινητήρας, που τροφοδοτείται από τον κινητήρα SP344CC Doosan, συνδυάζει προηγμένη τεχνολογία και υψηλής ποιότητας κατασκευή.
Λειτουργεί σε 1500 RPM, παρέχει μια ομαλή και σταθερή παροχή ενέργειας, ελαχιστοποιώντας την φθορά στα εξαρτήματα του κινητήρα.
| Παράμετρος | Πρωταρχική δύναμη | Δύναμη αναμονής |
|---|---|---|
| Δυναμική ονομαστικής ισχύος (kVA) | 80 | 88 |
| Κατηγορία ισχύος (kW) | 64 | 70 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο κινητήρα | SP344CC | |
| Ταχύτητα κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| Επενδύσεις | 0.8 | |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική τάση (V) | 400/230 (σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) | |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου Χρόνος λειτουργίας | ≥ 8h @ 75% φορτίου | |
PRP (πρωτογενής ισχύς):Διαθέσιμη για απεριόριστο αριθμό ωρών ετησίως σε εφαρμογές μεταβλητού φορτίου, σύμφωνα με το GB/T2820-97.Η ικανότητα υπερφόρτωσης 10% είναι διαθέσιμη για περίοδο 1 ώρας εντός λειτουργίας 12 ωρών..
Δύναμη αναμονής (ESP):Εφαρμόζεται για την παροχή ηλεκτρικής ενέργειας έκτακτης ανάγκης κατά τη διάρκεια διακοπής παροχής ενέργειας από εταιρεία κοινής ωφέλειας.
| Σχήμα | BDO88 (Ανοιχτός τύπος) | BDO88S (Αθόρυβος τύπος) |
|---|---|---|
| Μέγεθος (L) mm | 2000 | 2500 |
| Διάμετρος (W) mm | 710 | 930 |
| Υψόμετρο (H) mm | 1320 | 1200 |
| Δυνατότητα δεξαμενής (L) | 147 | 147 |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα και κατασκευαστής κινητήρα | SP344CC (DOOSAN) |
| Τύπος κινητήρα | 4χρονο, σε σειρά 4 κύλινδροι, ψύξη με νερό, κοινή σιδηροδρομική άμεση έγχυση |
| Χειροκρότημα x Στρώση | 98 × 113 mm |
| Μετατόπιση | 3.4 λίτρα |
| Αναλογία συμπίεσης | 16.8:1 |
| Στροφή | Αντίστροφα με το ρολόι του ρολογιού από το τροχό της πτήσης |
| Διαταγή πυρός. | 1-3-4-2 |
| Ξηρό βάρος | 365 kg (μόνο κινητήρας) |
| Μέγεθος (LxWxH) | 800 × 683 × 975 mm |
| Ταχύτητα αδρανοποίησης | 800 ± 15 στροφές ανά λεπτό |
| Κανονισμός του κυβερνήτη | ≤ 5% |
| Μέγιστο επιτρεπόμενο ύψος | 2500 m (χωρίς μείωση ροπής) |
| Δευτερόλεπτο αδράνειας | 00,804 kg*m2 |
| Σώμα τροχιάς | SAE J617 #3 |
| Στρογγυλοτροχίο | Βλέπε σημείωμα 3. |
| Αριθμός δοντιών στο δαχτυλίδι τροχιάς | 125 |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ετικέτα εναλλάκτη | Μπόμπιγκ |
| Κατασκευαστής εναλλακτικού | Η FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Πρότυπο εναλλάκτη | BW-224G |
| Δυνατότητα ονομαστικής ισχύος του εναλλάκτη | 64kw/80kva |
| Ονομαστική τάση (V) | 230v/400v |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50hz |
| Τύπος σύνδεσης | 3 φάσεις και 4 W |
| Αριθμός ρουλεμάν | 1 |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤ 1000m |
| Τύπος διεγερτικού | Χωρίς βούρτσα, αυτοεξάγερση, AVR αυτόματη ρύθμιση τάσης, 100% χαλκό |
| Τάξη μόνωσης | Τάξη H |
| Παράγοντας επιρροής του τηλεφώνου (TIF) | ≤ 50 |
| ΤΑΠ | ≤ 2% |
| Ρυθμισμός τάσης, σταθερή κατάσταση | ≤ ± 1% |
| Τροποποιημένη τάση | ≤-15%~+20% |
Η γεννήτρια μας συμμορφώνεται με πολλά διεθνή και εθνικά πρότυπα, συμπεριλαμβανομένου του ISO 8528-5:2018, GB/T2820.5-2009, και CE. Αυτές οι πιστοποιήσεις εγγυώνται την ποιότητα, την ασφάλεια και την αξιοπιστία του προϊόντος.
Μπορεί να λειτουργεί αποτελεσματικά σε εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος από +5°C έως +40°C.
Η γεννήτρια είναι κατάλληλη για χρήση σε υψόμετρα έως και 1000 μέτρα.
Υποστηρίζουμε τις υπηρεσίες εξατομίκευσης και OEM με σχέδια σχεδιασμού.
Όλες οι μονάδες είναι εξοπλισμένες με πρωτότυπες πηγές ενέργειας και συνοδεύονται από τον τυπικό ελεγκτή DSE 6120.
Συσκευή από πλακέτο. Παράδοση εντός 10-15 εργάσιμων ημερών μετά την παραλαβή της κατάθεσης του πελάτη.
Είμαστε ένας κατασκευαστής ηλεκτρικών μηχανημάτων που συγκεντρώνει την τεχνολογική έρευνα, την παραγωγή και την πώληση μαζί.000 τ.μ., έχουμε 160 υπαλλήλους, εκ των οποίων 20 άτομα είναι τεχνικοί.
Τα κύρια προϊόντα μας περιλαμβάνουν γεννήτριες βενζίνης, γεννήτριες ντίζελ 5-2000kva, γεννήτρια αερίου, αντλίες κλπ. Λόγω της προηγμένης τεχνικής και συσκευών μας, πλούσια εμπειρία, αξιόπιστη ποιότητα,Σχετική εξυπηρέτηση και καλή συνεργασία, έχουμε κερδίσει μια μεγάλη φήμη στην παγκόσμια αγορά.
Ακολουθώντας την ιδέα της " Ποιότητα, Δημιουργία, Υπηρεσία και Ανάπτυξη ", διατηρούμε τον στόχο της ενημέρωσης της τεχνολογίας, της βελτίωσης της ποιότητας και της παροχής καλύτερης υπηρεσίας όλη την ώρα.Έχουμε επίσης προηγμένο εξοπλισμό για να δοκιμάσουμε τα προϊόντα μας., όπως σύστημα CAD, εξοπλισμός αυτοσυναρμολόγησης και περιστροφής και εισαγωγής, σύστημα βύθισης κενού και εξοπλισμός ψηφιακής δοκιμής.
Ελέγχουμε πάντα αυστηρά την ποιότητα των προϊόντων και η εταιρεία μας έχει λάβει πιστοποίηση συστήματος ποιότητας ISO9000.
Τα προϊόντα της BOBIG έχουν εγγύηση ενός έτους ή 1000 ωρών, ανάλογα με το ποια από τις δύο είναι πρώτη.που προκαλείται από την ποιότητα της παραγωγής ή της πρώτης ύλης μαςΜετά την λήξη, παρέχουμε κόστος συντήρησης ανταλλακτικών.
Αυτή η γεννήτρια ντίζελ είναι ιδανική για μια ποικιλία εφαρμογών:
Προσφέρουμε μια ολοκληρωμένη εγγύηση για τις γεννήτριες ντίζελ.και υπηρεσίες επισκευής για να εξασφαλιστεί η γαλήνη του μυαλού σας.
Η MOQ μας είναι μόνο 1 σύνολο. Η μέθοδος πληρωμής είναι συνήθως 30% T / T ως κατάθεση, 70% ισορροπία T / T πριν από την παράδοση. Ή 100% L / C, εμπορική εγγύηση, PayPal, Western Union.Η περίοδος παράδοσης θα είναι συνήθως 10-15 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης των πελατών.
Λιμάνι Fuzhou, επαρχία Fujian ή ως αίτημα του πελάτη.
Μπορούμε να παρέχουμε κανονικό φίλτρο αέρα μηχανής, φίλτρο νερού, φίλτρο καυσίμου, φίλτρο λάδι για τους πελάτες για αυτοσυντήρηση.
Ναι, μπορούμε να σας προσφέρουμε εξαρτήματα ανά πάσα στιγμή, χωρίς περιορισμούς στον χρόνο εγγύησης.
Ναι, μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
Καλωσορίζουμε όλους να μας ακολουθήσουν και να διανέμουν προϊόντα σε όλο τον κόσμο.