Η 50kW 63KVA γεννήτρια ντίζελ BOBIG Doosan (Μοντέλο: SP344CB) έχει σχεδιαστεί για να παρέχει αξιόπιστη ενέργεια για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών.προσφέρει υψηλής ποιότητας απόδοση και μακροχρόνια αντοχή.
Κατηγορία ισχύος:Με ονομαστική ισχύ 50kW (63KVA), μπορεί να καλύψει τις ενεργειακές ανάγκες διαφόρων βιομηχανικών, εμπορικών και οικιακών εφαρμογών.διασφάλιση συνεχούς λειτουργίας ακόμη και υπό βαριά φορτία.
Συχνότητα:Η γεννήτρια λειτουργεί με τυποποιημένη συχνότητα 50 Hz, η οποία είναι κατάλληλη για τους περισσότερους ηλεκτρικούς εξοπλισμούς στην αγορά.
Σχήμα κινητήρα:Ο κινητήρας, που τροφοδοτείται από τον κινητήρα SP344CB Doosan, συνδυάζει προηγμένη τεχνολογία και υψηλής ποιότητας κατασκευή.
Ταχύτητα κινητήρα:Λειτουργεί σε 1500 RPM, παρέχει μια ομαλή και σταθερή παροχή ενέργειας, ελαχιστοποιώντας την φθορά στα εξαρτήματα του κινητήρα.
Η γεννήτρια μας συμμορφώνεται με πολλά διεθνή και εθνικά πρότυπα, συμπεριλαμβανομένου του ISO 8528-5:2018, GB/T2820.5-2009, και CE. Αυτές οι πιστοποιήσεις εγγυώνται την ποιότητα, την ασφάλεια και την αξιοπιστία του προϊόντος.
Θερμοκρασία περιβάλλοντος:Μπορεί να λειτουργεί αποτελεσματικά σε εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος από +5°C έως +40°C.
Υψόμετρο:Η γεννήτρια είναι κατάλληλη για χρήση σε υψόμετρα έως και 1000 μέτρα.
| Γενικές πληροφορίες | Πρωταρχική δύναμη | Δύναμη αναμονής |
|---|---|---|
| Δυναμική ονομαστικής ισχύος (kVA) | 63 | 69 |
| Κατηγορία ισχύος (kW) | 50 | 55 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο κινητήρα | SP344CB | |
| Ταχύτητα κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| Επενδύσεις | 0.8 | |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική τάση (V) | 400/230 | |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου Χρόνος λειτουργίας | ≥ 8h @ 75% φορτίου | |
PRP (πρωτογενής ισχύς):
Η πρώτη ισχύς είναι διαθέσιμη για απεριόριστο αριθμό ωρών ετησίως σε εφαρμογές μεταβλητού φορτίου, σύμφωνα με το GB/T2820-97.Η ικανότητα υπερφόρτωσης 10% είναι διαθέσιμη για περίοδο 1 ώρας εντός λειτουργίας 12 ωρών..
Δύναμη αναμονής (ESP):
Η ονομαστική ισχύς αναμονής ισχύει για την παροχή ηλεκτρικής ενέργειας έκτακτης ανάγκης κατά τη διάρκεια διακοπής παροχής ηλεκτρικής ενέργειας.η ικανότητα παράλληλης ή διαπραγματευόμενης λειτουργίας διακοπής λειτουργίας είναι διαθέσιμη σε αυτή την ικανότητα.
| Σχήμα | BDO69 (ανοιχτός τύπος) | BDO69S (Αθόρυβος τύπος) |
|---|---|---|
| Μέγεθος (L) mm | 2000 | 2500 |
| Διάμετρος (W) mm | 710 | 930 |
| Υψόμετρο (H) mm | 1320 | 1200 |
| Δυνατότητα δεξαμενής (L) | 115 | 115 |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα και κατασκευαστής κινητήρα | SP344CB (DOOSAN) |
| Τύπος κινητήρα | 4χρονο, σε σειρά 4 κύλινδροι, ψύξη με νερό, κοινή σιδηροδρομική άμεση έγχυση |
| Χειροκρότημα x Στρώση | 98 × 113 mm |
| Μετατόπιση | 3.4 λίτρα |
| Αναλογία συμπίεσης | 16.8:1 |
| Στροφή | Αντίστροφα με το ρολόι του ρολογιού από το τροχό της πτήσης |
| Διαταγή πυρός. | 1-3-4-2 |
| Ξηρό βάρος | 365 kg (μόνο κινητήρας) |
| Μέγεθος (LxWxH) | 800 × 683 × 975 mm |
| Ταχύτητα αδρανοποίησης | 800 ± 15 στροφές ανά λεπτό |
| Κανονισμός του κυβερνήτη | ≤ 5% |
| Μέγιστο επιτρεπόμενο ύψος | 2500 m (χωρίς μείωση ροπής) |
| Δευτερόλεπτο αδράνειας | 00,804 kg*m2 |
| Σώμα τροχιάς | SAE J617 #3 |
| Στρογγυλοτροχίο | Βλέπε σημείωμα 3. |
| Αριθμός δοντιών στο δαχτυλίδι τροχιάς | 125 |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ετικέτα εναλλάκτη | Μπόμπιγκ |
| Κατασκευαστής εναλλακτικού | Η FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Πρότυπο εναλλάκτη | BW-224E |
| Δυνατότητα ονομαστικής ισχύος του εναλλάκτη | 50 kW/63kva |
| Ονομαστική τάση (V) | 230v/400v |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50hz |
| Τύπος σύνδεσης | 3 φάσεις και 4 W |
| Αριθμός ρουλεμάν | 1 |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤ 1000m |
| Τύπος διεγερτικού | Χωρίς βούρτσα, αυτοεξάγερση, AVR αυτόματη ρύθμιση τάσης, 100% χαλκό |
| Τάξη μόνωσης | Τάξη H |
| Παράγοντας επιρροής του τηλεφώνου (TIF) | ≤ 50 |
| ΤΑΠ | ≤ 2% |
| Ρυθμισμός τάσης, σταθερή κατάσταση | ≤ ± 1% |
| Τροποποιημένη τάση | ≤-15%~+20% |
Υπηρεσίες προσαρμογής
Υποστηρίζουμε την εξατομίκευση και τις υπηρεσίες OEM με σχέδια σχεδιασμού.και οι επιλογές ελεγκτή είναι διαθέσιμες.
Συσκευή από πλακέτο. Παράδοση εντός 10-15 εργάσιμων ημερών μετά την παραλαβή της κατάθεσης του πελάτη.
Προσφέρουμε μια ολοκληρωμένη εγγύηση για τις γεννήτριες ντίζελ.και υπηρεσίες επισκευής για να εξασφαλιστεί η γαλήνη του μυαλού σας.