| Προδιαγραφή | Πρωτογενής Ισχύς | Εφεδρική Ισχύς |
|---|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (kVA) | 125 | 138 |
| Ονομαστική Ισχύς (kW) | 100 | 110 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο Κινητήρα | LR6A3L-D | |
| Στροφές Κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| Συντελεστής Ισχύος | 0.8 | |
| Σύστημα Ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική Τάση (V) | 400/230 (Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) | |
| Χωρητικότητα Δεξαμενής Καυσίμου Χρόνος Λειτουργίας | ≥ 8h @ 75% φορτίο | |
| Μοντέλο | BYT138 (Ανοιχτού Τύπου) | BYT138S (Αθόρυβου Τύπου) |
|---|---|---|
| Μήκος (L) mm | 2350 | 2950 |
| Πλάτος (W) mm | 800 | 1040 |
| Ύψος (H) mm | 1580 | 1480 |
| Χωρητικότητα Δεξαμενής (L) | 230 | 230 |
| Μοντέλο & Κατασκευαστής Κινητήρα | LR6A3L-D (YTO) |
| Αριθμός Κυλίνδρων | 6 |
| Διάταξη Κυλίνδρων | Σε σειρά |
| Κύκλος | 4χρονος, ανάφλεξη συμπίεσης |
| Μέθοδος Εισαγωγής Αέρα | Υπερτροφοδοτούμενος με ενδιάμεσο ψύκτη αέρα-αέρα |
| Μέσο Ψύξης | Υγρό |
| Διάμετρος | 105 mm |
| Διαδρομή | 125 mm |
| Λόγος Συμπίεσης | 17.0:1 |
| Κυβισμός | 6.49 L |
| Βάρος Ξηρού Κινητήρα | 665 kg |
| Διάσταση (L*W*H) | 1081*1456*708 |
| Κατεύθυνση Περιστροφής | Αντιωρολογιακή, όπως φαίνεται στο σφόνδυλο |
| Ρυθμιζόμενες Στροφές Κινητήρα | 1500 |
| Σειρά Ανάφλεξης | 1-3-4-2 (1ος κύλινδρος πιο μακριά από το σφόνδυλο) |
| Εφεδρική Ισχύς | 122 |
| Σταθμός Προσαρμοστικής Ισχύος (kW) | 110 |
| Σταθερότητα Στροφών Σταθερής Κατάστασης σε Σταθερό Φορτίο | 3% |
| Μάρκα Εναλλάκτη | BOBIG |
| Κατασκευαστής Εναλλάκτη | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Μοντέλο Εναλλάκτη | BW-274D |
| Ονομαστική Ισχύς Εναλλάκτη | 100kw/125kva |
| Ονομαστική Τάση (V) | 230v/400v |
| Ονομαστική Συχνότητα | 50hz |
| Τύπος Σύνδεσης | 3 Φάσεις και 4 Καλώδια |
| Αριθμός Ρουλεμάν | 1 |
| Βαθμός Προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤1000m |
| Τύπος Διέγερσης | Χωρίς ψήκτρες, Αυτο-διεγειρόμενος, Αυτόματη ρύθμιση τάσης AVR, 100% Χαλκός |
| Κλάση Μόνωσης | Κλάση Η |
| Συντελεστής Επίδρασης Τηλεφώνου (TIF) | ≥50 |
| THF | ≥2% |
| Ρύθμιση Τάσης, Σταθερής Κατάστασης | ≥±1% |
| Ειδική Κατανάλωση Καυσίμου | ≥ 202g / kw.h |
| Μεταβατική Τάση Κατάστασης | ≥-15%~+20% |