Η 440kW 550KVA γεννήτρια ντίζελ BOBIG PERKINS (Πρότυπο: 2806C-E18TAG1A) έχει σχεδιαστεί για να παρέχει αξιόπιστη ενέργεια για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών.προσφέρει υψηλής ποιότητας απόδοση και μακροχρόνια αντοχή.
| Παράμετρος | Πρωταρχική δύναμη | Δύναμη αναμονής |
|---|---|---|
| Δυναμική ονομαστικής ισχύος (kVA) | 550 | 605 |
| Κατηγορία ισχύος (kW) | 440 | 484 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο κινητήρα | 2806C-E18TAG1A | |
| Ταχύτητα κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| Επενδύσεις | 0.8 | |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική τάση (V) | 400/230 (προσαρμόζεται) | |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου | ≥ 8h @ 75% φορτίου | |
| Σχήμα | BP605 (Ανοιχτός τύπος) | BP605S (Αθόρυβος τύπος) |
|---|---|---|
| Διάμετρος (mm) | 3600 | 4500 |
| Διάμετρο (mm) | 1500 | 1810 |
| Υψόμετρο (mm) | 2460 | 2360 |
| Δυνατότητα δεξαμενής (L) | 1012 | 1012 |
| Σχήμα και κατασκευαστής κινητήρα | 2806C-E18TAG1A (PERKINS) |
| Αριθμός φιάλων | 6 |
| Διατάξη κυλίνδρου | Βόρεια ενσωματωμένη γραμμή |
| Κύκλος | Τέσσερα χτυπήματα |
| Επιδίωξη | Επικεφαλής του συστήματος ψύξης |
| Χειροκρότημα x Στρώση | 145 x 183 χιλιοστά |
| Κουβική χωρητικότητα | 18.13 L |
| Αναλογία συμπίεσης | 14.5:1 |
| Πρωτογενής ισχύς / ταχύτητα | 532 kW/1500 στροφές ανά λεπτό |
| Δύναμη αναμονής/ταχύτητα | 568 kW/1500 στροφές ανά λεπτό |
| Σύστημα ψύξης | Κύκλος ψύξης με δύναμη νερού |
| Δυνατότητα συστήματος λιπαντικής | 45 λίτρα |
| Δυνατότητα ψυκτικού | 62 λίτρα |
| Ετικέτα εναλλάκτη | Μπόμπιγκ |
| Κατασκευαστής | Η FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Πρότυπο εναλλάκτη | BW-354DS |
| Κατηγορία ισχύος | 440 kW/550 kVA |
| Διορισμένη τάση | 230V/400V |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50Hz |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |
| Τάξη μόνωσης | Τάξη H |
| Ρυθμισμός τάσης | ≤ ± 1% (σταθερή κατάσταση) |
Η γεννήτρια μας συμμορφώνεται με πολλά διεθνή και εθνικά πρότυπα, συμπεριλαμβανομένων:
Υποστηρίζουμε την εξατομίκευση και τις υπηρεσίες OEM με σχέδια σχεδιασμού.
Τα προϊόντα BOBIG παρέχονται με εγγύηση ενός έτους ή 1000 ωρών (όποιο από τα δύο προκύπτει νωρίτερα).παρέχουμε δωρεάν αντικατάσταση εύκολα καταστρεπτικών ανταλλακτικών που προκαλούνται από προβλήματα παραγωγής ή ποιότητας υλικώνΜετά την λήξη, προσφέρουμε συντήρηση ανταλλακτικών με βάση το κόστος με τεχνική υποστήριξη 24/7.
Συσκευή από πλακέτο με παράδοση εντός 10-15 εργάσιμων ημερών από την παραλαβή της κατάθεσης του πελάτη.