Η γεννήτρια ντίζελ BOBIG PERKINS των 200kW 250KVA (Μοντέλο: 1206A - E70TTAG3) είναι σχεδιασμένη για να παρέχει αξιόπιστη ενέργεια για διάφορες εφαρμογές.προσφέρει ανώτερη απόδοση και μακροχρόνια αντοχή.
Κατηγορία ισχύος:200kW (250KVA) για βιομηχανικές, εμπορικές και οικιακές εφαρμογές
Συχνότητα:Τυπική λειτουργία 50 Hz
Σχήμα κινητήρα:1206A - E70TTAG3 κινητήρας PERKINS
Ταχύτητα κινητήρα:1500 RPM για ομαλή, σταθερή ισχύ
| Γενικές πληροφορίες | Πρωταρχική δύναμη | Δύναμη αναμονής |
|---|---|---|
| Δυναμική ονομαστικής ισχύος (kVA) | 250 | 275 |
| Κατηγορία ισχύος (kW) | 200 | 220 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο κινητήρα | 1206A-E70TTAG3 | |
| Ταχύτητα κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| Επενδύσεις | 0.8 | |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική τάση (V) | 400/230 (προσαρμόσιμη) | |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου | ≥ 8h @ 75% φορτίου | |
| Σχήμα | BP275 | BP275S |
|---|---|---|
| Τύπος | Ανοιχτό | Σιωπηλή. |
| Διάμετρος (mm) | 2600 | 3400 |
| Διάμετρο (mm) | 1000 | 1250 |
| Υψόμετρο (mm) | 1850 | 1750 |
| Δυνατότητα δεξαμενής (L) | 460 | 460 |
| Σχήμα και κατασκευαστής κινητήρα | 1206A-E70TTAG3 (PERKINS) |
| Αριθμός φιάλων | 6 |
| Διατάξη κυλίνδρου | Βόρεια ενσωματωμένη γραμμή |
| Κύκλος | Τέσσερα χτυπήματα |
| Επιδίωξη | Δίδυμο τουρμποφόρτιση, μεταψύξη |
| Χειροκρότημα x Στρώση | 105 x 135 mm |
| Κουβική χωρητικότητα | 70,01 λίτρα |
| Αναλογία συμπίεσης | 15.8:1 |
| Πρωτογενής ισχύς / ταχύτητα | 217.4 kW/1500 στροφές/δευτερόλεπτο |
| Δύναμη αναμονής/ταχύτητα | 239.1 kW/1500 στροφές ανά λεπτό |
| Ετικέτα εναλλάκτη | Μπόμπιγκ |
| Κατασκευαστής εναλλακτικού | Η FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Πρότυπο εναλλάκτη | BW-274K |
| Δυνατότητα ονομαστικής ισχύος του εναλλάκτη | 200 kW/250kva |
| Διορισμένη τάση | 230v/400v |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50hz |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |
| Τάξη μόνωσης | Τάξη H |
Υποστηρίζουμε πλήρη προσαρμογή και υπηρεσίες OEM με σχέδια σχεδιασμού.
Τα προϊόντα της BOBIG παρέχονται με εγγύηση ενός έτους ή 1000 ωρών (όποιο από τα δύο προκύπτει πρώτα).