Υψηλής ποιότητας ντίζελ γεννήτρια DOOSAN που ψύχεται με νερό, διαθέσιμη τόσο σε ανοικτή όσο και σε αθόρυβη διαμόρφωση για να ανταποκρίνεται σε διάφορες λειτουργικές απαιτήσεις.
| Γενικές πληροφορίες | Πρωταρχική δύναμη | Δύναμη αναμονής |
|---|---|---|
| Δυναμική ονομαστικής ισχύος (kVA) | 275 | 303 |
| Κατηγορία ισχύος (kW) | 220 | 242 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο κινητήρα | P126TI | |
| Ταχύτητα κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| Επενδύσεις | 0.8 | |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική τάση (V) | 400/230 (σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) | |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου Χρόνος λειτουργίας | ≥ 8h @ 75% φορτίου | |
| Μέγεθος και βάρος | Ανοιχτός τύπος (BDO303) | Αθόρυβος τύπος (BDO303S) |
|---|---|---|
| Μέγεθος (L) mm | 3100 | 3900 |
| Διάμετρος (W) mm | 1050 | 1400 |
| Υψόμετρο (H) mm | 2100 | 1950 |
| Δυνατότητα δεξαμενής (L) | 506 | 506 |
| Σχήμα και κατασκευαστής κινητήρα | P126TI (DOOSAN) |
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ, ψύξη με νερό, φόρτιση με τουρμικό και ενδιάμεση ψύξη |
| Χειροκρότημα x Στρώση | 123 × 155 χιλιοστά |
| Μετατόπιση | 11 λίτρα |
| Κύλινδροι και διάταξη | Χυτοσίδηρο, 6 κυλίνδρων, τύπος σε σειρά |
| Εναλλακτικός τροφοδοτητής μπαταρίας | 28.5V x 45A εναλλακτικός μηχανισμός |
| Τετάρτη | 24V |
| Σύστημα καυσίμου | Μηχανική αντλία ένεσης |
| Φίλτρο καυσίμου | Πλήρης ροή, τύπου φυσίγγου με βαλβίδα αποχέτευσης νερού |
| Τύπος φίλτρου λιπαντικού ελαίου | Πλήρης ροή, τύπου φυσίγγιο |
| Δυνατότητα λιπαντικού ελαίου (l) | Μέγιστο 23 λίτρα, ελάχιστο 20 λίτρα |
| Διάμετροι του τροχού | Συμπλέκτης αριθ. 14 M |
| Ξηρό βάρος | 950 kg (μόνο κινητήρας) |
| Μέγεθος (LxWxH) | 1389 × 1389 × 1216 mm |
| Ετικέτα εναλλάκτη | Μπόμπιγκ |
| Κατασκευαστής εναλλακτικού | Η FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Πρότυπο εναλλάκτη | BW-314CS |
| Δυνατότητα ονομαστικής ισχύος του εναλλάκτη | 220 kW/275kva |
| Ονομαστική τάση (V) | 230v/400v |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50hz |
| Τύπος σύνδεσης | 3 φάσεις και 4 W |
| Αριθμός ρουλεμάν | 1 |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤ 1000m |
| Τύπος διεγερτικού | Χωρίς βούρτσα, αυτοεξάγερση, AVR αυτόματη ρύθμιση τάσης, 100% χαλκό |
| Τάξη μόνωσης | Τάξη H |
| Παράγοντας επιρροής του τηλεφώνου (TIF) | ≤ 50 |
| ΤΑΠ | ≤ 2% |
| Ρυθμισμός τάσης, σταθερή κατάσταση | ≤ ± 1% |
| Τροποποιημένη τάση | ≤ -15%+20% |