| Γενικές Πληροφορίες | Prime Power | Ισχύς αναμονής |
|---|---|---|
| Ονομαστική ισχύς (kVA) | 125 | 138 |
| Αξιολόγηση ισχύος (kW) | 100 | 110 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο κινητήρα | WP6D132E200 | |
| Ταχύτητα κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| PF | 0,8 | |
| Σύστημα Ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική τάση (V) | 400/230 (Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) | |
| Μοντέλο & Κατασκευαστής Κινητήρα | WP6D132E200 (WEICHAI) |
| Πιστοποίηση Εκπομπών | ---- |
| Αριθμός κυλίνδρων | 6 |
| Διάταξη κυλίνδρων | Κάθετη εν σειρά |
| Κύκλος | L-Type |
| Φιλοδοξία | Υπερτροφοδοτούμενος και μεταψυκτικός |
| Διάτρηση x Εγκεφαλικό | 105 x 130 χλστ |
| Κυβικός Χωρητικότητα | 6,75 L |
| Αναλογία Συμπίεσης | 18.0:1 |
| Prime Power / Speed | 120 kW/1500 σ.α.λ |
| Ισχύς / Ταχύτητα αναμονής | 133 kW/1500 σ.α.λ |
| Τύπος Κυβερνήτη | Μηχανική αντλία |
| Σύστημα ψύξης | Δυναμικός κύκλος ψύξης νερού |
| Παροδική Απόκλιση Συχνότητας | -0,833333333 |
| Συνολική χωρητικότητα συστήματος λίπανσης | 20 L |
| Χωρητικότητα ψυκτικού (μόνο κινητήρα) | 20 L |
| Κατανάλωση καυσίμου (100% φορτίο) | 120 g/kWh @1500 rpm |
| Μίζα κινητήρα | DC 24V |
| Εναλλάκτης φόρτισης | DC 24V |
| Μάρκα εναλλάκτη | ΜΠΟΜΠΙΓΚ |
| Κατασκευαστής εναλλάκτη | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Μοντέλο εναλλάκτη | BW-274D |
| Ονομαστική ισχύς εναλλάκτη | 100kW/125kVA |
| Ονομαστική τάση (V) | 230V/400V |
| Ονομαστική συχνότητα | 50 Hz |
| Τύπος σύνδεσης | 3 φάση και 4 W |
| Αριθμός ρουλεμάν | 1 |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤1000μ |
| Τύπος διεγέρτη | Χωρίς ψήκτρες, αυτοδιέγερση, αυτόματη ρύθμιση τάσης AVR, 100% χαλκός |
| Κατηγορία μόνωσης | Η τάξη |
| Συντελεστής επιρροής τηλεφώνου (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Ρύθμιση τάσης, σταθερή κατάσταση | ≤±1% |
| Τάση μεταβατικής κατάστασης | ≤-15%~+20% |
| Μοντέλο | BWC138 | BWC138S |
|---|---|---|
| Τύπος | Ανοιχτός τύπος | Αθόρυβος τύπος |
| Μήκος (L) mm | 2350 | 3150 |
| Πλάτος (W) mm | 800 | 1060 |
| Ύψος (H) mm | 1580 | 1630 |
| Χωρητικότητα δεξαμενής (L) | 0 | 0 |
Θήκη από κόντρα πλακέ, 10~15 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης του πελάτη.
Είμαστε ένας κατασκευαστής ηλεκτρικών μηχανημάτων που συλλέγουμε την τεχνολογική έρευνα, την παραγωγή και την πώληση μαζί. Με συνολική εργοστασιακή έκταση 10.000 τετραγωνικών μέτρων, συμπεριλαμβανομένης της τυπικής επιφάνειας κατασκευής 1.000 τ.μ., έχουμε 160 υπαλλήλους, μεταξύ των οποίων 20 άτομα είναι τεχνικοί.
Τα κύρια προϊόντα μας περιλαμβάνουν γεννήτριες βενζίνης, γεννήτριες ντίζελ 5-2000kVA, γεννήτρια αερίου, αντλία κ.λπ. Λόγω της προηγμένης τεχνικής και συσκευών μας, της πλούσιας εμπειρίας, της αξιόπιστης ποιότητας, της προσεκτικής εξυπηρέτησης και της καλής ομαδικής εργασίας, έχουμε κερδίσει μεγάλη φήμη στην παγκόσμια αγορά.
Τηρώντας την ιδέα της «Ποιότητα, Δημιουργία, Εξυπηρέτηση και Ανάπτυξη», διατηρούμε τον στόχο της ενημέρωσης της τεχνολογίας, της βελτίωσης της ποιότητας και της παροχής καλύτερων υπηρεσιών συνεχώς. Διαθέτουμε επίσης είδη προηγμένου εξοπλισμού για τη δοκιμή των προϊόντων μας, όπως σύστημα CAD, εξοπλισμό αυτόματης συναρμολόγησης και περιέλιξης και εισαγωγής, σύστημα εμβάπτισης κενού και ψηφιακό εξοπλισμό δοκιμών. Ελέγχουμε πάντα αυστηρά την ποιότητα των προϊόντων και η εταιρεία μας έχει λάβει πιστοποίηση συστήματος ποιότητας ISO9000.
Τα προϊόντα BOBIG έχουν εγγύηση για ένα έτος ή 1000 ώρες όποιο φτάσει πρώτο από την ημερομηνία παραγωγής του. Κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα παρέχουμε δωρεάν ανταλλακτικά που μπορούν να καταστραφούν εύκολα, που προκαλούνται από την ποιότητα παραγωγής ή την πρώτη ύλη μας. Μετά τη λήξη, παρέχουμε κόστος συντήρησης ανταλλακτικών.
Αυτή η γεννήτρια ντίζελ είναι ιδανική για ποικίλες εφαρμογές, όπως:
Προσφέρουμε ολοκληρωμένη εγγύηση για τις γεννήτριες ντίζελ μας. Η επαγγελματική μας ομάδα εξυπηρέτησης μετά την πώληση είναι διαθέσιμη 24/7 για να παρέχει τεχνική υποστήριξη, υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής για να εξασφαλίσει την ηρεμία σας.
Απάντηση: Το MOQ μας είναι μόνο 1 σετ. Ο τρόπος πληρωμής είναι συνήθως 30% T/T ως κατάθεση, 70% υπόλοιπο T/T πριν από την παράδοση. Ή 100% L/C, διασφάλιση εμπορίου, PayPal, Western Union. Η περίοδος παράδοσης θα είναι κανονικά 10~15 εργάσιμες ημέρες μετά τη λήψη της κατάθεσης του πελάτη.
Απάντηση: λιμάνι Fuzhou, επαρχία Fujian ή ως αίτημα πελάτη.
Απάντηση: Μπορούμε να παρέχουμε φίλτρο αέρα κανονικού κινητήρα, φίλτρο νερού, φίλτρο καυσίμου, φίλτρο λαδιού στους πελάτες για αυτοσυντήρηση.
Απάντηση: Ναι, μπορούμε να σας προσφέρουμε ανταλλακτικά ανά πάσα στιγμή, χωρίς περιορισμό στον χρόνο εγγύησης. Συνήθως τα εξαρτήματα μπορούν να σταλούν εντός 3-5 ημερών.
Απάντηση: Ναι, μπορούν να γίνουν σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
Απάντηση: Καλωσορίζουμε όλους να ενωθούν μαζί μας και να διανέμουν προϊόντα σε όλο τον κόσμο. Μπορούμε να εκδώσουμε πιστοποιητικά αρχής και να υπογράψουμε συμφωνία μαζί σας ανάλογα.