Η γεννήτρια πετρελαίου BOBIG PERKINS των 52kW 65KVA (Μότυπο: 1104A-44TG1) έχει σχεδιαστεί για να παρέχει αξιόπιστη ενέργεια για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών.προσφέρει υψηλής ποιότητας απόδοση και μακροχρόνια αντοχή.
Δυναμικότητα ονομαστικής ισχύος: 52 kW (65 KVA) με σταθερή και αποτελεσματική πρώτη ισχύ εξόδου που εξασφαλίζει συνεχή λειτουργία ακόμη και υπό βαριά φορτία.
Συχνότητα: Τυπική λειτουργία 50 Hz κατάλληλη για τους περισσότερους ηλεκτρικούς εξοπλισμούς.
Μοντέλο κινητήρα: 1104A-44TG1 κινητήρας PERKINS με υψηλή ροπή, αποδοτικότητα καυσίμου και χαμηλές εκπομπές.
Ταχύτητα του κινητήρα: 1500 σ.π.μ. για ομαλή και σταθερή παροχή ενέργειας.
| Προδιαγραφές | Πρωταρχική δύναμη | Δύναμη αναμονής |
|---|---|---|
| Δυναμική ονομαστικής ισχύος (kVA) | 65 | 72 |
| Κατηγορία ισχύος (kW) | 52 | 57 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο κινητήρα | 1104Α-44ΤΓ1 | |
| Ταχύτητα κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| Επενδύσεις | 0.8 | |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική τάση (V) | 400/230 (προσαρμόσιμη) | |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου Χρόνος λειτουργίας | ≥ 8h @ 75% φορτίου | |
| Τύπος μοντέλου | BP72 (Ανοιχτό) | BP72S (Σιωπηλή) |
|---|---|---|
| Διάμετρος (mm) | 1850 | 2500 |
| Διάμετρο (mm) | 700 | 930 |
| Υψόμετρο (mm) | 1200 | 1250 |
| Δυνατότητα δεξαμενής (L) | 120 | 120 |
| Σχήμα και κατασκευαστής κινητήρα | 1104A-44TG1 (PERKINS) |
| Αριθμός φιάλων | 3 |
| Διατάξη κυλίνδρου | Βόρεια ενσωματωμένη γραμμή |
| Κύκλος | Τέσσερα χτυπήματα |
| Επιδίωξη | Με τροφοδοτήρα |
| Χειροκρότημα x Στρώση | 105 x 127 mm |
| Κουβική χωρητικότητα | 4.4 L |
| Αναλογία συμπίεσης | 17.25:1 |
| Πρωτογενής ισχύς / ταχύτητα | 58.4 kW/1500 στροφές/δευτερόλεπτο |
| Δύναμη αναμονής/ταχύτητα | 64.3 kW/1500 στροφές/δευτερόλεπτο |
| Τύπος διαχειριστή | Μηχανικές |
| Σύστημα ψύξης | Κύκλος ψύξης με δύναμη νερού |
| Συνολική χωρητικότητα συστήματος λίπανσης | 11.0 L |
| Δυνατότητα ψυκτικού (μόνο για τον κινητήρα) | 13.0 L |
| Καταναλώσεις καυσίμου (100% φορτίου) | 207 g/kWh @1500 στροφές ανά λεπτό |
| Ετικέτα εναλλάκτη | Μπόμπιγκ |
| Κατασκευαστής εναλλακτικού | Η FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Πρότυπο εναλλάκτη | BW-224F |
| Δυνατότητα ονομαστικής ισχύος του εναλλάκτη | 52kW/65kVA |
| Ονομαστική τάση (V) | 230V/400V |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50Hz |
| Τύπος σύνδεσης | 3 φάσεις και 4 W |
| Αριθμός ρουλεμάν | 1 |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤ 1000m |
| Τύπος διεγερτικού | Χωρίς βούρτσα, αυτοεξάγερση, AVR αυτόματη ρύθμιση τάσης, 100% χαλκό |
| Τάξη μόνωσης | Τάξη H |
| Ρυθμισμός τάσης, σταθερή κατάσταση | ≤ ± 1% |
Λειτουργεί αποτελεσματικά σε θερμοκρασίες από +5°C έως +40°C
Κατάλληλο για χρήση σε υψόμετρα έως 1000 m (προσαρμοσμένες λύσεις διαθέσιμες για άλλες συνθήκες)
Υποστηρίζουμε την εξατομίκευση και τις υπηρεσίες OEM με σχέδια σχεδιασμού.και ελεγκτής είναι προαιρετικά).
Είμαστε ένας κατασκευαστής ηλεκτρικών μηχανημάτων με συνολική εργοστασιακή έκταση 10.000 τετραγωνικών μέτρων, συμπεριλαμβανομένων των 1.000 τετραγωνικών μέτρων, με 160 υπαλλήλους, συμπεριλαμβανομένων 20 τεχνικών.Ειδικευόμαστε σε γεννήτριες βενζίνης., γεννήτριες ντίζελ (5-2000kva), γεννήτριες αερίου και αντλίες.
Η εταιρεία μας έχει λάβει πιστοποίηση ISO9000 για το σύστημα ποιότητας και διατηρεί αυστηρό έλεγχο ποιότητας χρησιμοποιώντας προηγμένο εξοπλισμό, συμπεριλαμβανομένων συστημάτων CAD, εξοπλισμού αυτοσυναρμολόγησης,και εξοπλισμός ψηφιακών δοκιμών.
Τα προϊόντα BOBIG παρέχονται με εγγύηση ενός έτους ή 1000 ωρών (όποιο από τα δύο προκύπτει νωρίτερα) από την ημερομηνία εξαγωγής.παρέχουμε δωρεάν αντικατάσταση εύκολα καταστρεπτικών ανταλλακτικών που προκαλούνται από προβλήματα παραγωγής ή ποιότητας υλικώνΜετά την λήξη, παρέχουμε συντήρηση ανταλλακτικών με βάση το κόστος.
Η επαγγελματική μας ομάδα εξυπηρέτησης μετά την πώληση είναι διαθέσιμη 24/7 για την παροχή τεχνικής υποστήριξης, συντήρησης και επισκευής.