Yangdong Diesel Generator Model Y4110ZLD 64kW 80kVA
Αξιόπιστη γεννήτρια ρεύματος για βιομηχανικά και εμπορικά περιβάλλοντα. Προσφέρουμε διάφορες διαμορφώσεις ισχύος που μπορούν να προσαρμοστούν στις ανάγκες σας.
Η γεννήτρια ντίζελ 64kW 80kVA (Μοντέλο: Y4110ZLD) έχει σχεδιαστεί για να παρέχει αξιόπιστη ισχύ για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών. Υποστηριζόμενη από την αναγνωρισμένη μάρκα, προσφέρει υψηλής ποιότητας απόδοση και μακροχρόνια ανθεκτικότητα.

Τεχνικές προδιαγραφές
| Γενικές πληροφορίες | Prime Power | Standby Power |
|---|
| Ονομαστική ισχύς (kVA) | 80 | 88 |
| Ονομαστική ισχύς (kW) | 64 | 70 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 |
| Μοντέλο κινητήρα | Y4110ZLD |
| Ταχύτητα κινητήρα (RPM) | 1500 |
| Φάση | 3 |
| PF | 0.8 |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ονομαστική τάση (V) | 400/230 (Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Χρόνος λειτουργίας χωρητικότητας δεξαμενής καυσίμου | ≥ 8h @ 75% φορτίο |
PRP - Η prime power είναι διαθέσιμη για απεριόριστο αριθμό ετήσιων ωρών σε εφαρμογή μεταβλητού φορτίου, σύμφωνα με το GB/T2820-97; Μια δυνατότητα υπερφόρτωσης 10% είναι διαθέσιμη για περίοδο 1 ώρας εντός 12 ωρών λειτουργίας.
ESP - Η ονομαστική ισχύς αναμονής είναι εφαρμόσιμη για την παροχή εφεδρικής ισχύος για τη διάρκεια μιας διακοπής ρεύματος. Δεν είναι διαθέσιμη δυνατότητα υπερφόρτωσης, παράλληλης λειτουργίας ή διαπραγματευμένης διακοπής λειτουργίας σε αυτήν την ονομαστική τιμή.

Διαστάσεις και βάρος
| Μοντέλο | BY88 | BY88S |
|---|
| Τύπος | Ανοιχτό | Σιωπηλό |
| Μήκος (L) mm | 1850 | 2600 |
| Πλάτος (W) mm | 730 | 930 |
| Ύψος (H) mm | 1350 | 1220 |
| Χωρητικότητα δεξαμενής (L) | 147 | 147 |
Προδιαγραφές κινητήρα
| Μοντέλο & Κατασκευαστής κινητήρα | Y4110ZLD (YANGDONG) |
| Μοντέλο κινητήρα | Y4110ZLD |
| Αριθμός κυλίνδρων | 4 |
| Τύπος έγχυσης | Άμεση |
| Αναρρόφηση | Turbocharged |
| Διάταξη | Κάθετη |
| Διάμετρος | 110 mm |
| Διαδρομή | 118 mm |
| Λόγος συμπίεσης | 18 |
| Μετατόπιση | 4.3 L |
| Βάρος κινητήρα (ξηρό) | 370 kg |
| Διάσταση (L*W*H) | 892*618*740 |
| Διεπαφή κελύφους σφονδύλου | SAE3 |
| Ελεγχόμενη ταχύτητα κινητήρα | 1500 |
| Συνεχής ισχύς χωρίς ανεμιστήρες | 80 |
| Standby Power | 89 |
| Αριθμός δοντιών σφονδύλου | 119 |
Προδιαγραφές εναλλάκτη
| Μάρκα εναλλάκτη | BOBIG |
| Κατασκευαστής εναλλάκτη | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Μοντέλο εναλλάκτη | BW-224G |
| Ονομαστική ισχύς εναλλάκτη | 64kw/80kva |
| Ονομαστική τάση (V) | 230v/400v |
| Ονομαστική συχνότητα | 50hz |
| Τύπος σύνδεσης | 3 φάσεων και 4 W |
| Αριθμός ρουλεμάν | 1 |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |
| Υψόμετρο | ≤1000m |
| Τύπος διεγέρτη | Brushless, Self-exciting, AVR automatic voltage regulating, 100% Copper |
| Κατηγορία μόνωσης | H class |
| Τηλεφωνικός συντελεστής επιρροής (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Ρύθμιση τάσης, σταθερή κατάσταση | ≤±1% |
| Μεταβατική τάση | ≤-15%~+20% |
Εταιρικό προφίλ
Ιδρύθηκε το 2004, η Fujian Bobig Electric Machinery Co., Ltd. είναι ένας κατασκευαστής ηλεκτρικών μηχανημάτων που ειδικεύεται στην τεχνολογική έρευνα, την παραγωγή και τις πωλήσεις. Με συνολική έκταση εργοστασίου 10.000 τετραγωνικών μέτρων, συμπεριλαμβανομένων 1.000 τ.μ. τυπικής κατασκευαστικής περιοχής, έχουμε 160 υπαλλήλους, συμπεριλαμβανομένων 20 τεχνικών.
Τα κύρια προϊόντα μας περιλαμβάνουν γεννήτριες βενζίνης με αερόψυξη, γεννήτριες ντίζελ με αερόψυξη, συγκολλητικά και γεννητικά σετ με αερόψυξη και σετ γεννητριών ντίζελ με υδρόψυξη. Οι μικρές γεννήτριες χωρίς ψήκτρες με αερόψυξη και τα συγκολλητικά και γεννητικά σετ έχουν κερδίσει μεγάλη φήμη στην αγορά για την αξιόπιστη ποιότητά τους.
Τηρούμε την αρχή της «Ποιότητας, Δημιουργίας, Εξυπηρέτησης και Ανάπτυξης», ενημερώνοντας συνεχώς την τεχνολογία, βελτιώνοντας την ποιότητα και παρέχοντας καλύτερη εξυπηρέτηση. Ο προηγμένος εξοπλισμός δοκιμών μας περιλαμβάνει σύστημα CAD, αυτόματο εξοπλισμό συναρμολόγησης & περιέλιξης & εισαγωγής, σύστημα εμβάπτισης κενού και ψηφιακό εξοπλισμό δοκιμών.
Διατηρούμε αυστηρό έλεγχο ποιότητας και έχουμε λάβει την πιστοποίηση συστήματος ποιότητας ISO9000. Σας καλωσορίζουμε να δημιουργήσετε ειλικρινή συνεργασία μαζί μας.


Υπηρεσίες μετά την πώληση
Ως κορυφαίος Κινέζος κατασκευαστής γεννητριών ντίζελ, προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες εξαγωγής για την κάλυψη των παγκόσμιων αναγκών της αγοράς:
- Προσαρμοσμένη κατασκευή
- Έλεγχος ποιότητας
- Διεθνής εφοδιαστική
- Τεκμηρίωση και πιστοποίηση
- Υποστήριξη εμπορίου
- Εξυπηρέτηση μετά την πώληση
- Εκπαίδευση πελατών
- Υποστήριξη αγοράς
- Τεχνική συνεργασία
Παρέχουμε προσαρμοσμένες λύσεις γεννητριών ντίζελ που πληρούν τα διεθνή πρότυπα ποιότητας. Η έμπειρη ομάδα μας χειρίζεται όλη την εφοδιαστική για να εξασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση. Παρέχουμε την απαραίτητη τεκμηρίωση που είναι σύμφωνη με τις διεθνείς εμπορικές απαιτήσεις και προσφέρουμε υποστήριξη μετά την πώληση, συμπεριλαμβανομένης της τεχνικής βοήθειας και της προμήθειας ανταλλακτικών.
Συχνές ερωτήσεις
Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής με το δικό μας εργοστάσιο που βρίσκεται στο Fujian της Κίνας. Σας καλωσορίζουμε να επισκεφθείτε τις εγκαταστάσεις και τη γραμμή παραγωγής μας για να δείτε από πρώτο χέρι τις διαδικασίες ποιοτικού ελέγχου.
Ε: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ);
Α: Το τυπικό μας MOQ είναι 1 σετ. Είμαστε ευέλικτοι και μπορούμε να συζητήσουμε παραγγελίες όγκου για μεγαλύτερα έργα για να παρέχουμε καλύτερη τιμολόγηση.
Ε: Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας;
Α: Ο χρόνος παραγωγής ποικίλλει ανάλογα με την ποσότητα και την κατάσταση του αποθέματος. Τυπικά 20-30 ημέρες για τυπικά μοντέλα. Θα παρέχουμε ένα ακριβές χρονοδιάγραμμα κατά την επιβεβαίωση της παραγγελίας.
Ε: Ποιους όρους πληρωμής προσφέρετε;
Α: Συνήθως δεχόμαστε T/T με 50% κατάθεση και 50% υπόλοιπο πριν από την αποστολή. Για καθιερωμένες σχέσεις, μπορούμε να συζητήσουμε άλλους όρους όπως L/C.
Ε: Πραγματοποιείτε επιθεώρηση εργοστασίου πριν από την αποστολή;
Α: Απολύτως. Κάθε μονάδα υποβάλλεται σε διεξοδικές δοκιμές στο εργοστάσιό μας πριν από την αποστολή.
Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις προσαρμόσιμες διαμορφώσεις ισχύος μας!