Η γεννήτρια ντίζελ BOBIG FAWDE 180kW 225KVA μας (Μοντέλο: CA6DL2-27D) παρέχει αξιόπιστη ενέργεια για βιομηχανικές, εμπορικές και οικιακές εφαρμογές.παρέχει υψηλής ποιότητας απόδοση και μακροχρόνια αντοχή.
| Προδιαγραφές | Πρωταρχική δύναμη | Δύναμη αναμονής |
|---|---|---|
| Δυναμική ονομαστικής ισχύος (kVA) | 225 | 248 |
| Κατηγορία ισχύος (kW) | 180 | 198 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 | |
| Μοντέλο κινητήρα | Απαλλαγή από την εφαρμογή | |
| Ταχύτητα κινητήρα (RPM) | 1500 | |
| Φάση | 3 | |
| Επενδύσεις | 0.8 | |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό | |
| Ονομαστική τάση (V) | 400/230 (προσαρμόζεται) | |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου Χρόνος λειτουργίας | ≥ 8 ώρες @ 75% φορτίου | |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα και κατασκευαστής κινητήρα | Απαλλαγή από την κατηγορία του προϊόντος |
| Αριθμός φιάλων | 6 |
| Διατάξη κυλίνδρου | Εναρμονισμένα |
| Κύκλος | 4 χτυπήματα |
| Επιδίωξη | Τούρμο και διαψύκωση |
| Σύστημα ψύξης | Υδατοψυγμένα |
| Βαρετό | 112 χιλιοστά |
| Εγκεφαλικό | 145 χιλιοστά |
| Αναλογία συμπίεσης | 17.5:1 |
| Μετατόπιση | 8.57 λίτρα |
| Βάρος ξηρού κινητήρα | 830 κιλά |
| Μέγεθος (L*W*H) | 1308*778*986 mm |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ετικέτα εναλλάκτη | Μπόμπιγκ |
| Κατασκευαστής εναλλακτικού | Η FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Πρότυπο εναλλάκτη | BW-274J |
| Δυνατότητα ονομαστικής ισχύος του εναλλάκτη | 180 kW/225 kVA |
| Διορισμένη τάση | 230V/400V |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50Hz |
| Τύπος σύνδεσης | 3 φάσεις και 4 καλώδια |
| Βαθμός προστασίας | IP23 |
| Τάξη μόνωσης | Τάξη H |
| Σχήμα | BFA248 (Ανοιχτό) | BFA248S (Σιωπηλή) |
|---|---|---|
| Διάμετρος (mm) | 2600 | 3700 |
| Διάμετρο (mm) | 1100 | 1220 |
| Υψόμετρο (mm) | 1850 | 1950 |
| Δυνατότητα δεξαμενής (L) | 414 | 414 |
Τα προϊόντα της BOBIG παρέχονται με εγγύηση ενός έτους ή 1000 ωρών (όποιο από τα δύο προκύπτει πρώτα).